Informacje24 grudnia 2011, 00:00,

Wystawa szopek bożonarodzeniowych w GOK Tarczyn

Zapraszamy do Gminnego Ośrodka Kultury w Tarczynie, ul. Ks. Cz. Oszkiela 3 na wystawę szopek bożonarodzeniowych. Wystawa jest plonem konkursu plastycznego NAJPIęKNIEJSZA SZOPKA BOżONARODZENIOWA, zorganizowanego przez Ośrodek Kultury. Do obejrzenia jest kilkadziesiąt szopek stworzonych przez dzieci i rodziny z terenu naszej Gminy, a także z Jazgarzewa. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród nastąpi w styczniu 2012 r. Wystawę szopek bożonarodzeniowych, można oglądać w godzinach otwarcia Gminnego Ośrodka Kultury w Tarczynie: 9.00-19.00.

WYSTAWA SZOPEK BOżONARODZENIOWYCH W GOK TARCZYN
autor/źródło: Alfred Kohn - Dyr. Gminnego Ośrodka Kultury w Tarczynie
Tematy:Tarczyn

Informacje2 grudnia 2011, 00:00,

4 GRUDNIA PIERNICZKOWE MIKO£AJKI W MYSIADLE

Gminny Ośrodek Kultury Lesznowola serdecznie zaprasza dzieci w wieku szkolnym, na Pierniczkowe Mikołajki do filii GOK w Mysiadle przy ul. Topolowej 2. Bilety w cenie 20 zł/os do nabycia na miejscu. Impreza odbędzie się w najbliższą niedzielę 4 grudnia 2011 roku w godz. 14.00-18.00 Gwarantowana jest wspaniała zabawa ze znakomitymi animatorami: własnoręczne wykonywanie słodkich i nie ozdób choinkowych, wiele niespodzianek oraz zabawę ze Św. Mikołajem. Zapraszamy!

PIERNICZKOWE MIKO£AJKI W MYSIADLE
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Lesznowola