Informacje29 czerwca 2014, 18:00,

Zapraszamy na Dni Tarczyna

Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie oraz Urząd Gminy Tarczyn zapraszają na Dni Tarczyna, które odbędą się w najbliższy weekend 28 i 29 czerwca 2014 roku. Gwiazdą tegorocznych wydarzeń będą CZERWONE GITARY! Podczas Dni Tarczyna przeprowadzona zostanie akcja charytatywna dla Kubusia Jarzyńskiego.

Dni Tarczyna

Dni Tarczyna program:
28 czerwca 2014 r. (sobota)
9.00 - Turniej Piłkarski o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej, na boisku Orlik
19.00 - Koncert Chóru Miasta Tarczyna, sala widowiskowa Gminnego Ośrodka Kultury, ul. J. Stępkowskiego 17

29 czerwca 2014 r. (niedziela) Targowica Miejska ul. Grójecka
18.00 - Show muzyczne z powszechnie znanymi przez dzieci przebojami,
19.30 - Wręczenie tytułu Honorowy Obywatel Miasta Tarczyna,
20.00 - Występ kabaretu Jurki,
21.30 - Koncert zespołu Czerwone Gitary

Informacje29 czerwca 2014, 10:00,

Chodź na rower - wycieczka rowerowa w kierunku Konstancina

W niedzielę 29 czerwca 2014 roku o godzinie 10.00 na rynku w Piasecznie rusza kolejna wycieczka rowerowa z cyklu Chodź na rower. Wszystkich miłośników rowerów, amatorów oraz bardziej zaawansowanych cyklistów, organizatorzy zapraszają do wspólnego, cyklicznego rowerowania. Planowana trasa następnego przejazdu to około 40 km w kierunku Konstancina. W trakcie integracyjnej przerwy odbędzie się losowanie nagród sportowych, ufundowanych przez sieć klubów fitness Gravitan. Tempo wycieczek jest rekreacyjnie, dostosowane do możliwości grupy.

Chodź na rower - wycieczka rowerowa w kierunku Konstancina

Wśród uczestników wycieczek rozdane zostaną akcesoria odblaskowe: opaski oraz worko-plecaki. - Uczestników zeszłorocznej edycji prosimy o zabranie ze sobą również kamizelek odblaskowych - przypomina organizatorka. Planowana godzina powrotu do Piaseczna to 15.00-16.00. Organizatorem akcji jest Stowarzyszenie WGR Kultura i Sport, a finansuje ją Urząd Miasta i Gminy Piaseczno. Więcej informacji dostępnych jest na stronie internetowej: www.chodz-na-rower.blogspot.com