Informacje29 czerwca 2014, 10:00,

Chodź na rower - wycieczka rowerowa w kierunku Konstancina

W niedzielę 29 czerwca 2014 roku o godzinie 10.00 na rynku w Piasecznie rusza kolejna wycieczka rowerowa z cyklu Chodź na rower. Wszystkich miłośników rowerów, amatorów oraz bardziej zaawansowanych cyklistów, organizatorzy zapraszają do wspólnego, cyklicznego rowerowania. Planowana trasa następnego przejazdu to około 40 km w kierunku Konstancina. W trakcie integracyjnej przerwy odbędzie się losowanie nagród sportowych, ufundowanych przez sieć klubów fitness Gravitan. Tempo wycieczek jest rekreacyjnie, dostosowane do możliwości grupy.

Chodź na rower - wycieczka rowerowa w kierunku Konstancina

Wśród uczestników wycieczek rozdane zostaną akcesoria odblaskowe: opaski oraz worko-plecaki. - Uczestników zeszłorocznej edycji prosimy o zabranie ze sobą również kamizelek odblaskowych - przypomina organizatorka. Planowana godzina powrotu do Piaseczna to 15.00-16.00. Organizatorem akcji jest Stowarzyszenie WGR Kultura i Sport, a finansuje ją Urząd Miasta i Gminy Piaseczno. Więcej informacji dostępnych jest na stronie internetowej: www.chodz-na-rower.blogspot.com

Informacje28 czerwca 2014, 11:00,

Wakacje START w Ośrodku Wisła Zalesie Górne

28 czerwca 2014 roku o godzinie 11.00, Ośrodek Wisła w Zalesiu Górnym (ul. Wczasowa 1) zaprasza na rozpoczęcie wakacji pn.: WAKACJE START! W sobotę od rana gra DJ, a o 16.00 superkoncert zespołu PRIMETIME!!! Zagra półfinalista programu Must be The Music!* Pierwszy raz w Ośrodku Wisła prawdziwy gorący rock’n’roll. Cały czas od rana działają różne atrakcje. Basen i Zorbing i siatkówka plażowa jak będzie lampa. Wake Park, przejażdżki off road, Zalesiolandia - plac zabaw dla dzieci z małpim gajem i parkiem linowym, wypożyczalnia sprzętu wodnego, paintball, strzelnica paintballowa, bary gastronomiczne. Bądźcie z nami!!!

Wakacje START w Ośrodku Wisła Zalesie Górne

* Primetime gra kontynuując chwalebne tradycje nurtu geriatic rock. Zespół tworzy prawdziwie rockandrollową muzykę inspirowaną takimi zespołami jak Guns'n Roses, Velvet Revolver, T-Rex, Pearl Jam, Led Zeppelin, Foo Fighters. Teksty tworzy mlody drapieżnie utalentowany Jin Hats (git. voc.) razem z kolegami Jackiem "Morisem" Wesołowskim (git. b.voc.) , Michałem Dołbniakiem (bass git. b.voc.) i Michałem Żardeckim (drums. b.voc).

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie