Informacje1 października 2017, 14:00,

Zając Wiercipięta - Jesienne Spotkania z Teatrem Dziecięcym w Tarczynie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


1 października 2017 roku o godz. 16.00 Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie zaprasza dzieci na przedstawienia teatralne pt.: Zając Wiercipięta, w wykonaniu teatru Kuffer. Miejsce: Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie, ul.J. Stępkowskiego 17. Informacje i rezerwacja biletów pod nr. tel. 22 715 79 62. Sprzedaż biletów w pok. 101 (I piętro), lub przed przedstawieniem. Cena: 6 zł za jedno przedstawienie. Zapraszamy na Jesienne Spotkanie z Teatrem Dziecięcym w Tarczynie.

ZAJĄC WIERCIPIĘTA - JESIENNE SPOTKANIA Z TEATREM DZIECIĘCYM W TARCZYNIE

Zając Wiercipięta - ekologiczna bajka o perypetiach leśnych zwierząt posiadających zabawne ludzkie cechy. O przyjaźni, porach roku. Ciepło, kabaretowo i wiosennie. Tytułowy bohater Zając Wiercipięta – mieszka w lesie i tam spotyka go wiele zaskakujących przygód. Jest sowa, która uczy w leśnej szkole, motyl chwalipięta, który pożycza Wiercipięcie swoje skrzydła, kaczor, który uczy wszystkich gimnastyki i oczywiście przebiegły wilk, któremu nigdy nie udaje się złapać zająca. Interakcja. Wesołe piosenki, kabaretowa forma.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje1 października 2017, 17:00,

IX Międzynarodowy Festiwal Musica Classica w Jazgarzewie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

1 października 2017 roku o godz. 19.00 zapraszamy na IX Międzynarodowy Festiwal Musica Classica. Miejsce: Kościół pw. św. Rocha w Jazgarzewie ul. Główna 2. Wystąpi: Georgij Agratina (Ukraina) - fletnia pana, cymbały koncertowe oraz Robert Grudzień - organy. Wstęp wolny.

IX MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL MUSICA CLASSICA W JAZGARZEWIE

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie