Informacje1 października 2017, 17:00,

IX Międzynarodowy Festiwal Musica Classica w Jazgarzewie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


1 października 2017 roku o godz. 19.00 zapraszamy na IX Międzynarodowy Festiwal Musica Classica. Miejsce: Kościół pw. św. Rocha w Jazgarzewie ul. Główna 2. Wystąpi: Georgij Agratina (Ukraina) - fletnia pana, cymbały koncertowe oraz Robert Grudzień - organy. Wstęp wolny.

IX MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL MUSICA CLASSICA W JAZGARZEWIE

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje1 października 2017, 09:00,

4 Kiermasz Jesienny w Józefosławiu


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

1 października 2017 roku w godz. 11-16.00 w Józefosławiu w szkółce-ogrodzie Acrocona przy ul. Wilanowskiej 1 odbędzie się 4 Kiermasz Jesienny. Na kiermaszu organizatorzy zaplanowali stoiska z ekologiczną żywnością i napojami, świeże owoce i warzywa, miody, przetwory, własne wyroby cukiernicze, rośliny i cebulki do ogrodu, a także stoiska z rękodziełem.

KIERMASZ JESIENNY W JÓZEFOSŁAWIU

O godz. 13.00 odbędzie się finał konkursu na najlepszy „Sąsiedzki placek dyniowy”. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, a na odwiedzających degustacja pysznych domowych ciast. To już 3. sąsiedzki konkurs na ciasto w Józefosławiu! Ponadto w programie: spacery po pięknym mateczniku szkółki Acrocona, porady architekta zieleni na temat planowania i pielęgnacji ogrodu (jak przygotować ogród na zimę), kompozycje z bylin, mała architektura i donice, koncert wiolonczelowy p. Oleny Żurowej i zajęcia fitness z „Karolina się wygina”.

Dla dzieci przewidziano warsztaty związane z tematyką ogrodu, które poprowadzi świetlica ALE KLUB z Józefosławia. Organizatorami kiermaszu są Stowarzyszenie Pomysł na Józefosław, szkółka roślin Acrocona oraz Magazyn Sąsiedzi.

Na terenie szkółki jest bardzo mało miejsc parkingowych, sugeruje się więc przyjechanie rowerem lub skorzystanie z parkingu przy Piotrze i Pawle.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie