Informacje7 maja 2016, 17:00,

Zaczarowany las w Górze Kalwarii

7 maja 2016 roku o godz. 17.00 zapraszamy na spektakl pt.: Zaczarowany las, przygotowany przez starszą grupę Teatroteki Małego Człowieka. Miejsce: Ośrodek Kultury, ul. Białka 9 w Górze Kalwarii. Wstęp wolny. Obejrzyj spektakl Zaczarowany las.

ZACZAROWANY LAS W GÓRZE KALWARII

Zaczarowany las to bajka muzyczna z 1978 roku przeniesiona na deski teatru. Będzie trochę śmiechu i trochę mądrości leśnych - wypowiedzianych rzez jego mieszkańców :) Czy grupa małych łobuziaków zaprzyjaźni się z leśnym towarzystwem? Przyjdźcie i zobaczcie sami.

Informacje8 maja 2016, 10:00,

Piaseczyński Weekend Deskorolkowy

Zapraszamy dzieci w wieku od 6 lat na darmowe zajęcia deskorolki, które odbędą się w dniach 7-8 maja 2016 r. w godz. 10.00 – 18.00 na skateparku w Piasecznie przy ulicy Okulickiego 19.

PIASECZYŃSKI WEEKEND DESKOROLKOWY

Deskorolkowy weekend ma na celu zapoznanie dzieci z zasadami jazdy na skateboardzie, doboru właściwego sprzętu, poznanie zasad bezpiecznego uprawiania tego sportu. Dzieci chętnie sięgają po deskę. Często pozbawieni są jednak możliwości skorzystania z fachowej pomocy przy stawianiu pierwszych kroków. Podpatrują idoli w Internecie, a następnie samodzielnie naśladują ich ewolucje co sprzyja kontuzjom i rozczarowaniom. Rodzice nie wiedzą gdzie znaleźć instruktorów nauki jazdy, na co zwracać uwagę decydując się na rozpoczęcie nauki, jak dobrać odpowiedni sprzęt dla dziecka.

Organizatorzy zapewniają dla uczestników nieodpłatnie deskorolki, kaski i ochraniacze. Zajęcia odbywać się będą w 60 minutowych sesjach. Adresowane są przez wszystkim do początkujących adeptów deskorolki. Prowadzić je będą doświadczeni instruktorzy, praktycy deskorolki. Na zajęcia obowiązują zapisy na www.goskate.pl

Deskorolkowy weekend organizowany jest przez Szkołę Deskorolki GoSKATE, Skateshop KBT oraz organizatora obozów deskorolkowych WoodCamp. Impreza wspierana jest przez Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piasecznie. Honorowy Patronat objął Burmistrz Piaseczna Zdzisław Lis.