Informacje8 maja 2016, 10:00,

Piaseczyński Weekend Deskorolkowy


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Zapraszamy dzieci w wieku od 6 lat na darmowe zajęcia deskorolki, które odbędą się w dniach 7-8 maja 2016 r. w godz. 10.00 – 18.00 na skateparku w Piasecznie przy ulicy Okulickiego 19.

PIASECZYŃSKI WEEKEND DESKOROLKOWY

Deskorolkowy weekend ma na celu zapoznanie dzieci z zasadami jazdy na skateboardzie, doboru właściwego sprzętu, poznanie zasad bezpiecznego uprawiania tego sportu. Dzieci chętnie sięgają po deskę. Często pozbawieni są jednak możliwości skorzystania z fachowej pomocy przy stawianiu pierwszych kroków. Podpatrują idoli w Internecie, a następnie samodzielnie naśladują ich ewolucje co sprzyja kontuzjom i rozczarowaniom. Rodzice nie wiedzą gdzie znaleźć instruktorów nauki jazdy, na co zwracać uwagę decydując się na rozpoczęcie nauki, jak dobrać odpowiedni sprzęt dla dziecka.

Organizatorzy zapewniają dla uczestników nieodpłatnie deskorolki, kaski i ochraniacze. Zajęcia odbywać się będą w 60 minutowych sesjach. Adresowane są przez wszystkim do początkujących adeptów deskorolki. Prowadzić je będą doświadczeni instruktorzy, praktycy deskorolki. Na zajęcia obowiązują zapisy na www.goskate.pl

Deskorolkowy weekend organizowany jest przez Szkołę Deskorolki GoSKATE, Skateshop KBT oraz organizatora obozów deskorolkowych WoodCamp. Impreza wspierana jest przez Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piasecznie. Honorowy Patronat objął Burmistrz Piaseczna Zdzisław Lis.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje6 maja 2016, 20:00,

Electronic Dance Music - Muzyczny Piątek w Górze Kalwarii


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

6 maja 2016 roku o godz. 20.00 odbędzie się spotkanie w ramach akcji Muzyczny Piątek - Electronic Dance Music. Podczas wieczoru wystąpi: Paweł Kurowski i DJ Blackk. Miejsce: Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii przy ul. Jana Białka 9, Góra Kalwaria. Zapraszamy!

ELECRONIC DANCE MUSIC - MUZYCZNY PIĄTEK W GÓRZE KALWARII

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie