Informacje7 stycznia 2008, 00:00,

XVI Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Urząd Miasta i Gminy Piaseczno, Ośrodek Kultury w Piasecznie, Gimnazjum nr 2 w Piasecznie i wolontariusze Gminnego Sztabu WOŚP zapraszają mieszkańców na XVI FINA£ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWI¡TECZNEJ POMOCY. 16 FINA£ Z G£OW¡ odbędzie się 13 stycznia 2008 roku, od godziny 13:00 na sali gimnastycznej w Gimnazjum Nr 2 przy Al. Kalin 30, Piaseczno. Serdecznie zapraszamy na XVI Finał WOŚP w Piasecznie.

XVI FINA£ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWI¡TECZNEJ POMOCY PIASECZNO

Program XVI Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Piasecznie:
10:00-22:00 Praca sztabu zbierającego i liczącego.
13:00-15:00 Noworoczny Bal dla Dzieci oraz specjalny pokaz Klubu Sportowego GRAWITACJA.
18:30-19:30 Koncert KATARZYNA CEREKWICKA z zespołem.
19:45-20:30ŚWIATE£KO DO NIEBA, czyli pokaz sztucznych ogni oraz pokaz grupy Circus Maximus.
20:30-22:00 Koncert zespołu VAVAMUFFIN.

Podczas XVI Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Piasecznie, na wszystkie imprezy wstęp wolny. 13 stycznia 2008 roku, zbieramy pieniądze, aby pomóc dzieciom ze schorzeniami laryngologicznymi. Do tej pory Fundacja w sposób mistrzowski zajęła się wzrokiem, słuchem i bezdechem u noworodków. To nasze trzy wiodące programy medyczne, których efekty plasują Polskę w światowej czołówce. Kiedy pochyliliśmy się nad laryngologią - między innymi schorzeniami gardła u noworodków i małych dzieci – określiliśmy spokojnie nasze działania jednym hasłem - gramy z głową! Tak, więc i XVI Finał możemy nazwać "Finałem z głową"! Więcej szczegółowych informacji na temat XVI FINA£U WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWI¡TECZNEJ POMOCY, możecie przeczytać na stronie Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy: www.wosp.org.pl Natomiast wszelkie informacje na temat Piaseczyńskiego Sztabu WOŚP, znajdują się na stronie internetowej: www.wosp.kulturalni.pl
autor/źródło: Katarzyna Hernik - Sztab XVI FINA£U WOŚP w Piasecznie
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje7 stycznia 2008, 00:00,

Zapraszamy na XVI Finał z Głową WOŚP w Górze Kalwarii


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Informujemy, że XVI Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Górze Kalwarii jest dwu dniowy. WOŚP w Górze Kalwarii odbędzie się 12 oraz 13 grudnia 2008 roku. Tak jak w całej Polsce pieniądze zbierane są, aby pomóc dzieciom ze schorzeniami laryngologicznymi. Patronat medialny nad imprezą WOŚP w Górze Kalwarii, objął serwis mieszkańców Góry Kalwarii www.gorakalwaria.net (współpracują z nami). Serdecznie zapraszamy mieszkańców na XVI Finał WOŚP w Górze Kalwarii.

XVI Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Górze Kalwarii

Program XVI Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Góra Kalwaria:
12 stycznia 2008 roku (sobota): koncert zespołu GASZ (www.gasz.pivo.pl), karaoke + licytacje, Pub SZCZELINA, od godziny 20:00
13 stycznia 2008 roku (niedziela): kwesta na terenie całej gminy Góra Kalwaria. Koncert rockowy z głową + licytacje, Kino Uciecha w Górze Kalwarii, godzina 16:00 – 21:00 (zagrają: Overdrive, DP Projekt, Pożar Moskwy, DP Projekt, Black Jack, In Vain, Junk Hustler).
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Góra Kalwaria

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie