Informacje7 stycznia 2008, 00:00,

Zapraszamy na XVI Finał z Głową WOŚP w Górze Kalwarii

Informujemy, że XVI Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Górze Kalwarii jest dwu dniowy. WOŚP w Górze Kalwarii odbędzie się 12 oraz 13 grudnia 2008 roku. Tak jak w całej Polsce pieniądze zbierane są, aby pomóc dzieciom ze schorzeniami laryngologicznymi. Patronat medialny nad imprezą WOŚP w Górze Kalwarii, objął serwis mieszkańców Góry Kalwarii www.gorakalwaria.net (współpracują z nami). Serdecznie zapraszamy mieszkańców na XVI Finał WOŚP w Górze Kalwarii.

XVI Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Górze Kalwarii

Program XVI Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Góra Kalwaria:
12 stycznia 2008 roku (sobota): koncert zespołu GASZ (www.gasz.pivo.pl), karaoke + licytacje, Pub SZCZELINA, od godziny 20:00
13 stycznia 2008 roku (niedziela): kwesta na terenie całej gminy Góra Kalwaria. Koncert rockowy z głową + licytacje, Kino Uciecha w Górze Kalwarii, godzina 16:00 – 21:00 (zagrają: Overdrive, DP Projekt, Pożar Moskwy, DP Projekt, Black Jack, In Vain, Junk Hustler).
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Góra Kalwaria

Informacje8 stycznia 2008, 00:00,

Piaseczno w filmowym skrócie - obejrzyj film o Piasecznie

Urząd Miasta i Gminy Piaseczno opublikował na swojej stronie www.piaseczno.eu film o Piasecznie, który został zrealizowane przez Studio Muuwi z Piaseczna. Studio Muuwi www.muuwi.pl to grupa kreatywnych ludzi: profesjonalistów branży filmowej, telewizyjnej, reklamowej, grafików, fotografików i muzyków. Zachęcam mieszkańców oraz osoby przeglądające nasz prywatny serwis do obejrzenia filmu o Piasecznie:

PIASECZNO OBEJRZYJ FILM O PIASECZNIE

autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno