Informacje9 maja 2017, 08:00,

Wypełnij ankietę na temat filmów do wyświetlenia w Kinie Plenerowym Piaseczno 2017


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Jakie filmy zobaczymy w tym roku podczas kina plenerowego w Piasecznie? Właśnie ruszyła ankieta przygotowana przez Młodzieżową Radę Gminy Piaseczno! Wybierzmy wspólnie 8 filmów na osiem piątkowych letnich seansów! Osiem filmów z największą ilością głosów zostanie wyemitowane podczas wakacyjnego kina plenerowego w Piasecznie!

WYPEŁNIJ ANKIETĘ NA TEMAT FILMÓW DO WYŚWIETLENIA W KINIE PLENEROWYM PIASECZNO 2017

Lista filmów do wyboru oraz formularz do głosowania dostępny jest na stronie: www.mrg.piaseczno.eu/ankieta-filmy-na-wakacyjnym-kinie-plenerowym-17/

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje2 maja 2017, 15:36,

Zatrzymano obcokrajowca podejrzewanego o naruszenie nietykalności cielesnej nauczyciela


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Policjanci z wydziału kryminalnego z Piaseczna zatrzymali 23-letniego mężczyznę pochodzącego z Czeczeni. Jest on podejrzewany o naruszenie nietykalności cielesnej nauczyciela w jednej ze szkół. Po przedstawieniu mu zarzutów dalsze czynności prowadzone będą w kierunku jego ewentualnej deportacji.

ZATRZYMANO OBCOKRAJOWCA PODEJRZEWANEGO O NARUSZENIE NIETYKALNOŚCI CIELESNEJ NAUCZYCIELA

Do zdarzenia doszło w dniu 5 kwietnia br. w jednej ze szkół w gminie Góra Kalwaria. Policjanci, którzy już po kilkunastu minutach od zgłoszenia znaleźli się na terenie szkoły ustalili nie tylko przebieg incydentu, z którego wynikało, że naruszona została nietykalność cielesna nauczyciela szkoły i pracownika ochrony, ale również zabezpieczyli nagrania z kamer monitoringu i ustalona została tożsamości wszystkich uczestnków zajścia. Czynności wykonywane przez funkcjonariuszy policji nadzorowała Prokuratura Rejonowa w Piasecznie.

Praca operacyjna policjantów z wydziału kryminalnego z Piaseczna doprowadziła ich dziś punktualnie o godzinie 6.00 do drzwi jednego z mieszkań w centrum Piaseczna, gdzie dokonano zatrzymania 23-letniego mężczyzny.

Przedstawiono mu zarzut naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariusza publicznego, jakim w świetle obowiązujących przepisów jest również nauczyciel. Jednocześnie z zebranych informacji wynika, że pochodzący z Czeczeni mężczyzna, składając wniosek azylowy w 2015 roku złamał go i wyjechał do Niemiec, skąd został deportowany. W związku z powyższym w tej sprawie została uruchomiona procedura kontroli legalności jego pobytu na terenie Polski, co może zdecydować o jego ewentualnej deportacji.

Komenda Powiatowa Policji w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie