Informacje21 marca 2010, 00:00,

Wyniki konkursu foto ZDJęCIE MIESI¡CA MARZEC 2010

20 marca 2010 roku, zakończyło się głosowanie w trzeciej edycji konkursu fotograficznego na forum mieszkańców powiatu piaseczyńskiego. Wybraliśmy 3 najciekawsze zdjęcia, z czego jedno z nich otrzymało tytuł ZDJęCIE MIESI¡CA MARZEC 2010. Serdecznie gratulujemy Agnieszce, a także Markowi i Adamowi, których zdjęcia zostały wyróżnione w naszym konkursie. Poniżej prezentujemy zwycięskie zdjęcia:

Czekając na lepsze jutro
MIEJSCE 1 - Czekając na lepsze jutro.
Autor: kropaga (Agnieszka)

Ostatnie dni lutego w warszawskich łazienkach
MIEJSCE 2 - Ostatnie dni lutego w warszawskich łazienkach.
Autor: Amon (Marek)

Wiara
MIEJSCE 3 - Wiara.
Autor: adamp (Adam)

Z głosowaniem i większym formatem powyższych zdjęć, możecie zapoznać się wątku: głosowanie na Zdjęcie Miesiąca Marzec 2010. Zachęcamy mieszkańców do przyłączenia się do comiesięcznego konkursu fotograficznego, a kolejna edycja już w kwietniu. Wkrótce rozpoczyna się również przyjmowanie zdjęć do kolejnego konkursu tematycznego. Robisz zdjęcia? Przyłącz się do zabawy.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców powiat piaseczyński
Tematy:

Informacje1 maja 2007, 00:00,

Święto Niezapominajki odbędzie się w maju w Tarczynie

Burmistrz Gminy Tarczyn zaprasza na Święto Niezapominajki 2007. Imprezy zaplanowane są na dwa dni: 18 i 19 maja 2007 roku. Uroczystości rozpoczną się o godzinie 10:00 programem artystycznym w wykonaniu dzieci i młodzieży, które odbędą się Zespole Szkół Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącym im. Szarych Szeregów w Tarczynie ul. Szarych Szeregów 8.

O godzinie 18:00 (18 maja 2007) zaplanowana jest Msza Święta w intencji wyniesienia na ołtarze Ojca Świętego Jana Pawła II. Msza odbędzie się w kościele Św. Mikołaja w Tarczynie. Następnie o godzinie 19:00 na Rynku w Tarczynie, odbędzie się koncert muzyczny zespołu Arka Noego. W między czasie na Rynku w Tarczynie odbywać się będzie pokaz obrazów olejnych Andrzeja Kujawy i Dariusza Sieczki, kiermasz książek, wystawa kwiatów i roślin ozdobnych (możliwość kupna), kremówki papieskie.

Na 19 maja 2007 roku zaplanowany został na godzinę 15:00 Festyn Rodzinny przy Przedszkolu Samorządowym, ul. Dobrowolskiego 3. W programie festynu między innymi: gry i zabawy, konkursy, zjeżdżalnia i zamek dmuchany dla dzieci, malowanie twarzy, grillowanie, ciasta. Na wszystkie uroczystości i imprezy wstęp wolny. Zapraszamy! ¬ródło informacji: www.tarczyn.pl

Informacje dodatkowe o zespole Arka Noego: dziecięcy zespół muzyczny wykonujący piosenki o tematyce religijnej, zespół muzyki chrześcijańskiej. W skład wchodzą głównie dzieci członków zespołu 2Tm2,3 i ich przyjaciele. Więcej informacji o zespole znajdziecie na ich oficjalnej stronie: www.arkanoego.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Tarczyn
Tematy:Tarczyn