Informacje16 listopada 2016, 19:36,

Wybierz zadaszenie skateparku


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Szanowni Państwo w związku z planowaną inwestycją wykonania zadaszenia Skateparku w Piasecznie Gmina zleciła wykonanie koncepcji architektonicznych tego zadania. Przed wyborem, którejś z nich chcielibyśmy poznać Państwa opinie na ich temat.

WYBIERZ ZADASZENIE SKATEPARKU

Oceniając poniższe propozycje trzeba uwzględnić, że projektowane lekkie zadaszenie ma za zadanie umożliwić korzystanie z części powierzchni skateparku w trakcie opadów atmosferycznych. Ponieważ nie przewiduje się zasłonięcia powierzchni bocznych ani wykonania instalacji ogrzewania zadaszenie nie będzie ochronić przed niską temperaturą ani powiewami wiatru.

WYBIERZ ZADASZENIE SKATEPARKU

Szczegóły proponowanych wariantów umieściliśmy w formularzu ankietowym. Zachęcamy do udziału w ankiecie dostępnej pod adresem: www.piaseczno.eu/ankiety

UMiG Piaseczno

wątek na forum: SKATEPARK W PIASECZNIE

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje19 listopada 2016, 19:00,

Koncert Adriana Zduńczyka w Powiatowej Bibliotece w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

19 listopada 2016 roku o godz. 19.00 w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Piasecznie, ul. Chyliczkowska 12 odbędzie się koncert młodego i utalentowanego piaseczyńskiego artysty Adriana Zduńczyka, który zaprezentuje znane polskie piosenki oraz utwory własne w bardzo ciekawych aranżacjach. Na tą okazję powiększymy przestrzeń biblioteki poprzez system regałów jezdnych. Wstęp na recital zatytułowany od A do Z jest wolny. Serdecznie zapraszamy.

KONCERT ADRIANA ZDUŃCZYKA W POWIATOWEJ BIBLIOTECE W PIASECZNIE

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie