Informacje8 lutego 2015, 12:00,

Winter Rally 2015 w Lesznowoli


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


8 lutego 2015 roku na parkingach wokół Urzędu Gminy w Lesznowoli rozegrana zostanie widowiskowa SUPER PRÓBA o Puchar Wójt Gminy Lesznowola w ramach 11. edycji Winter Rally 2015. Zapraszamy wszystkich miłośników wyścigów. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie Organizatora rajdu: www.ak-centrum.pl

Winter Rally w Lesznowoli

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=15&t=9715
Informacje7 lutego 2015, 13:29,

Dyrekor ZTM rozwiał wątpliwości: buspas na Puławskiej musi powstać


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Jeszcze niedawno lokalne media pisały, że buspas na ul. Puławskiej jest zagrożony. Wątpliwości podsycił sam Zarząd Transportu Miejskiego, bo na przedstawionej w ubiegłym roku liście analizowanych lokalizacji tej ulicy nie było. W czwartek dyrektor ZTM rozwiał wątpliwości - buspas na Puławskiej powstanie.

Dyrekor ZTM rozwiał wątpliwości: buspas na Puławskiej musi powstać

- Musi powstać - stwierdził podczas czwartkowego spotkania z burmistrzami Wiesław Witek, na pytanie czy buspas na ul. Puławskiej zostanie wytyczony. Kiedy? Na razie nie wiadomo, bo ZTM nie podaje żadnych szczegółów. Natomiast pewne jest, że powstają już projekty pasa tylko dla autobusów.

To dobra wiadomość dla pasażerów z Ursynowa i Piaseczna, pewnie sceptycznie przyjmą, to ci, którzy wybierają samochód.

18 mln złotych? O pomyśle stworzenia buspasa na ul. Puławskiej pisaliśmy w styczniu ubiegłego roku. Wtedy Witek zapewnił, że pas powstanie jeszcze w 2014. Tak się jednak nie stało. W czerwcu ZTM poinformował, że wytyczenie pasa dla autobusów wzdłuż Puławskiej, od Dworca Południowego do Piaseczna może kosztować nawet 18 mln złotych. ZTM miał rozważyć jego powstanie.

źródło: http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,dyrekor-ztm-rozwial-watpliwosci-buspas-na-pulawskiej-musi-powstac,157129.html

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek na forum http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=5&t=9665

Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie