Informacje11 grudnia 2016, 15:00,

Wielkie porwanie czyli Mikołaj i piraci - Klub Kultury w Runowie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


11 grudnia 2016 roku o godz. 15:00 odbędzie się Spotkanie Świąteczne pn.: Wielkie porwanie czyli Mikołaj i piraci. Miejsce: Klub Kultury w Runowie, ul. Dobra 63, Runów. Wstęp wolny.

WIELKIE PORWANIE CZYLI MIKOŁAJ I PIRACI - KLUB KULTURY W RUNOWIE

Bajka Wielkie porwanie czyli Mikołaj i piraci - Teatru Kalejdoskop, przeznaczona jest dla dzieci młodszych i starszych. Jest to barwna opowieść niosąca ważne przesłanie – każdy ma w swoim sercu odrobinkę dobra i życzliwości, każdy ma swoje marzenia, które sprawiają, że jego życie nabiera sensu. Nigdy nie należy się poddawać – pomoc może nadejść z najmniej spodziewanej strony. Spotkanie Mikołajkowe i przedświąteczne - zabawy, konkursy.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje11 grudnia 2016, 16:00,

Szydełkowa szopka babci Klary - Bajkowa Niedziela Stara Iwiczna


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

11 grudnia 2016 roku o godz. 16.00 odbędzie się Bajkowa Niedziela. Zapraszamy dzieci na przedstawienie pt. Szydełkowa szopka babci Klary, w wykonaniu Teatru Małe Mi. Miejsce: siedziba GOK Lesznowola w Starej Iwicznej, ul. Nowa 6.

SZYDEŁKOWA SZOPKA BABCI KLARY - BAJKOWA NIEDZIELA STARA IWICZNA

Szydełkowa szopka babci Klary - przy pomocy Włóczki i Szydełka Babcia Klara wyczarowała wszystkie postaci znane z tradycyjnej szopki. Jest tu Dzieciątko, Maria, Józef, są Trzej Królowie, Pasterze, Zwierzęta i... duuużo Aniołów. Aktorzy Teatru Małe Mi ożywiają wszystkich bohaterów, opowiadając historię znaną od 2 tysięcy lat. Jasełkowe przedstawienie z oryginalnymi lalkami, z wspólnym śpiewaniem kolęd i pastorałek - wprowadza młodych widzów w niezwykły świat Wigilijnej Nocy. Spektakl dla dzieci od lat 2 do 12.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie