Informacje11 grudnia 2016, 16:00,

Szydełkowa szopka babci Klary - Bajkowa Niedziela Stara Iwiczna


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


11 grudnia 2016 roku o godz. 16.00 odbędzie się Bajkowa Niedziela. Zapraszamy dzieci na przedstawienie pt. Szydełkowa szopka babci Klary, w wykonaniu Teatru Małe Mi. Miejsce: siedziba GOK Lesznowola w Starej Iwicznej, ul. Nowa 6.

SZYDEŁKOWA SZOPKA BABCI KLARY - BAJKOWA NIEDZIELA STARA IWICZNA

Szydełkowa szopka babci Klary - przy pomocy Włóczki i Szydełka Babcia Klara wyczarowała wszystkie postaci znane z tradycyjnej szopki. Jest tu Dzieciątko, Maria, Józef, są Trzej Królowie, Pasterze, Zwierzęta i... duuużo Aniołów. Aktorzy Teatru Małe Mi ożywiają wszystkich bohaterów, opowiadając historię znaną od 2 tysięcy lat. Jasełkowe przedstawienie z oryginalnymi lalkami, z wspólnym śpiewaniem kolęd i pastorałek - wprowadza młodych widzów w niezwykły świat Wigilijnej Nocy. Spektakl dla dzieci od lat 2 do 12.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje10 grudnia 2016, 11:00,

Bajki z Kliszy z retro rzutnika w Przystanku Kultura Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

10 grudnia 2016 roku o godz. 11:00 zapraszamy na Bajki z kliszy - seans bajek z retro rzutnika. Miejsce: Przystanek Kultura, pl. Piłsudskiego 9 w Piasecznie. Wstęp wolny. Wszechnica Rodzica zaprasza wszystkie dzieci na seans bajek z retro rzutnika oraz na wspólne zabawy w klimacie mikołajkowym.

BAJKI Z KLISZY Z RETRO RZUTNIKA W PRZYSTANKU KULTURA PIASECZNO

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie