Informacje6 kwietnia 2009, 00:00,

Wieczór Bengalski spotkanie z kulturą Indii w Konstancinie

Konstanciński Dom Kultury serdecznie zaprasza na WIECZÓR BENGALSKI, czyli wyprawę w dziedzinę sztuki i obyczajów Indii. Wieczór odbędzie się 6 kwietnia 2009 roku, o godzinie 17:30 w KDK przy ul. Jaworskiego 18 w Konstancinie. Wstęp wolny! Podróż, odbędzie się do Bengalu Zachodniego niezwykłego stanu, w którym pomimo braku zamożności ludzie żyją w pełnym szczęściu.

Bengal Zachodni, to jeden ze stanów Indii, położony w jej północno-wschodniej części. Stolicą stanu, a zarazem największym miastem jest Kalkuta. Stan powstał w 1947 roku w wyniku podziału Bengalu na część wschodnią - obecny Bangladesz, i część zachodnią, która pozostała przy Indiach. Spotkanie to okazja do poznania języka, muzyki, instrumentów oraz kuchni bengalskiej. W podróż do Bengalu Zachodniego zabiorą Was podróżnicy z Klubu Odkrywcy. Nie trać czasu i przyjdź na Wieczór Bengalski.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Konstancin

Informacje8 kwietnia 2009, 00:00,

Wielkanocna wycieczka z Klubem Pędziwiatr Piaseczno

Klub Turystyki Rowerowej Pędziwiatr Piaseczno zaprasza wszystkich wielbicieli dwóch kółek, na wielkanocną wycieczkę rowerową z cyklu: WIOSNA NA ROWERZE Z PęDZIWIATREM. Organizowana jest wycieczka po okolicach Piaseczna. Serdecznie zapraszamy mieszkańców na wycieczkę rowerową z Klubem Rowerowym Pędziwiatr.

Klub Turystyki Rowerowej Pędziwiatr

Osoby zainteresowane wycieczką rowerową, spotykają się w poniedziałek 13 kwietnia 2009 roku, o godzinie 10:00. Miejsce spotkania: przed budynkiem GOSiR, przy ulicy Sikorskiego 20 w Piasecznie. Informację o niedzielnej wycieczce, można znaleźć również na stronie Klubu Pędziwiatr: piaseczno.masa.waw.pl (współpracują z nami).
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno