Informacje26 kwietnia 2007, 00:00,

Weekend majowy pociągami Kolei Mazowieckich

Koleje Mazowieckie na swojej stronie www.mazowieckie.com.pl informują, że w dniach od 30 kwietnia do 5 maja 2007 roku, pociągi Kolei Mazowieckich będą kursowały według świątecznego rozkładu jazdy. Szczegółowe informacje można uzyskać: w kasach biletowych Kolei Mazowieckich, lub w informacji telefonicznej pod numerem telefonu: (022) 473 79 00
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński
Tematy:

Informacje26 kwietnia 2007, 00:00,

Przedsiębiorstwo PKS Piaseczno ogranicza rozkład jazdy

Przedsiębiorstwo PKS Piaseczno na swojej stronie www.ppkspiaseczno.pl informuje, że od dnia 1 maja 2007 roku, nastąpi zmiana rozkładu na linii komunikacyjnej Warszawa Metro Wilanowska do Piaseczno Polkolor pętla przez Julianów pętla. Komunikacja odbywać się będzie według rozkładu jazdy, a odjazdy z Piaseczna ograniczone zostały do dwóch kursów i godzin: 6:30 F oraz 7:50 F.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno