Informacje26 kwietnia 2007, 00:00,

Przedsiębiorstwo PKS Piaseczno ogranicza rozkład jazdy

Przedsiębiorstwo PKS Piaseczno na swojej stronie www.ppkspiaseczno.pl informuje, że od dnia 1 maja 2007 roku, nastąpi zmiana rozkładu na linii komunikacyjnej Warszawa Metro Wilanowska do Piaseczno Polkolor pętla przez Julianów pętla. Komunikacja odbywać się będzie według rozkładu jazdy, a odjazdy z Piaseczna ograniczone zostały do dwóch kursów i godzin: 6:30 F oraz 7:50 F.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno

Informacje27 kwietnia 2007, 00:00,

Remont Puławskiej zmiana organizacji ruchu na Puławskiej

W związku z wprowadzeniem czasowej organizacji ruchu na ulicy Puławskiej wykonawca robót informuje że, ruch na w/w ulicy odbywać się będzie po nitce prawej (po dwa pasy ruchu w obu kierunkach; Piaseczno i Warszawa) zlikwidowane zostaną wjazdy na ulice Geodetów i Centrum Handlowego Auchan.

Remont ulicy Puławskiej: dojazd do Auchan
kliknij aby powiększyć

Dojazd do Auchan zapewniony będzie przez ulice Energetyczną do ulicy Geodetów - wjazd i wyjazd ulica Geodetów. Z ulicy Geodetów wyjazd tylko w kierunku Warszawy. Z ulicy £abędziej wyjazd w kierunku Warszawy i Piaseczna. Wjazd w ulicę £abędzią i Raszyńską z kierunku Warszawy. (autor informacji: Z-ca Kierownika Budowy Witold Pietrzak)

Opisana powyżej zmiana organizacji ruchu na ulicy Puławskiej obowiązuje z dniem 30 kwietnia 2007 roku (poniedziałek).

Informacja pochodzi z oficjalnej strony Gminy Piaseczno www.piaseczno.eu, gdzie zainteresowane osoby przeczytają więcej informacji na ten temat. Zdjęcie z zaznaczoną zmianą organizacji ruchu na Puławskiej pochodzi z gazety Kurier Południowy.

Informacje powiązane tematycznie w naszym prywatnym serwisie powiatu piaseczyńskiego: przebudowa Puławskiej oraz remont Puławskiej.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno