Informacje27 czerwca 2011, 00:00,

Warsztaty z pierwszej pomocy w Bibliotece w Mysiadle

Gminna Biblioteka Publiczna w Lesznowli zaprasza dzieci i młodzież na warsztaty pt. I TY MOżESZ ZOSTAć RATOWNIKIEM, z cyklu Mały Ratownik (edycja 1). Warsztaty odbędą się w najbliższą środe 29 czerwca 2011 roku o godz. 16.00. Miejsce: Biblioteka przy ul. Topolowej 2 w Mysiadle. Zapraszamy!

WARSZTATY Z PIERWSZEJ POMOCY W BIBLIOTECE W MYSIADLE
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola

Informacje28 czerwca 2011, 00:00,

Konkurs foto - Rzeki Duże i małe w powiecie piaseczyńskim

Wkrótce rozpocznie się LIPIEC 2011 roku, a wraz z nim kolejna edycja konkursu fotograficznego tematycznego, organizowanego na forum mieszkańców powiatu piaseczyńskiego. Zdjęcia muszą być zgodne z tematem danej edycji konkursu. Na konkurs przyjmujemy zdjęcia zgodne z tematem: Rzeki Duże i małe w powiecie piaseczyńskim. Zdjęcie powinno być wykonane na terenie powiatu piaseczyńskiego (gmina Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin Jeziorna, Prażmów oraz Tarczyn). W celu urozmaicenia konkursowych zdjęć, przyjmowane będą zdjęcia z najbliższych okolic naszego powiatu tj.: powiat grójecki. Przy wysyłaniu zdjęcia, proszę dołączyć informację o miejscu wykonania zdjęcia i nazwę rzeki.

KONKURS FOTOGRAFICZNY

W konkursie tematycznym, nie ma ograniczeń związanych z terminem wykonania zdjęcia. Zdjęcia należy przesłać od 1 do 10 lipca 2011 roku. Więcej informacji przeczytacie w wątku na forum: Rzeki Duże i małe w powiecie piaseczyńskim, w którym po 10 lipca - pojawią się Wasze zdjęcia. Zachęcam wszystkich mieszkańców powiatu piaseczyńskiego, do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym, a szczególnie osoby, które oddały głos na ten temat w głosowaniu na forum mieszkańców: wybierz temat na najbliższy konkurs fotograficzny tematyczny.

Sponsorami nagród w konkursie Tematycznym są:
CENTRUM MEDYCZNE CMP
IMOLA & MORE...
MIEJSKO GMINNY OŚRODEK KULTURY PIASECZNO
8 BALL CLUB PIASECZNO
BIA£A - OTWARTA PRACOWNIA PLASTYCZNA
P.H.U. IZAR Eksport-Import
Osoby zainteresowane konkursem, prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców powiat piaseczyński
Tematy: