Informacje28 czerwca 2011, 00:00,

Konkurs foto - Rzeki Duże i małe w powiecie piaseczyńskim

Wkrótce rozpocznie się LIPIEC 2011 roku, a wraz z nim kolejna edycja konkursu fotograficznego tematycznego, organizowanego na forum mieszkańców powiatu piaseczyńskiego. Zdjęcia muszą być zgodne z tematem danej edycji konkursu. Na konkurs przyjmujemy zdjęcia zgodne z tematem: Rzeki Duże i małe w powiecie piaseczyńskim. Zdjęcie powinno być wykonane na terenie powiatu piaseczyńskiego (gmina Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin Jeziorna, Prażmów oraz Tarczyn). W celu urozmaicenia konkursowych zdjęć, przyjmowane będą zdjęcia z najbliższych okolic naszego powiatu tj.: powiat grójecki. Przy wysyłaniu zdjęcia, proszę dołączyć informację o miejscu wykonania zdjęcia i nazwę rzeki.

KONKURS FOTOGRAFICZNY

W konkursie tematycznym, nie ma ograniczeń związanych z terminem wykonania zdjęcia. Zdjęcia należy przesłać od 1 do 10 lipca 2011 roku. Więcej informacji przeczytacie w wątku na forum: Rzeki Duże i małe w powiecie piaseczyńskim, w którym po 10 lipca - pojawią się Wasze zdjęcia. Zachęcam wszystkich mieszkańców powiatu piaseczyńskiego, do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym, a szczególnie osoby, które oddały głos na ten temat w głosowaniu na forum mieszkańców: wybierz temat na najbliższy konkurs fotograficzny tematyczny.

Sponsorami nagród w konkursie Tematycznym są:
CENTRUM MEDYCZNE CMP
IMOLA & MORE...
MIEJSKO GMINNY OŚRODEK KULTURY PIASECZNO
8 BALL CLUB PIASECZNO
BIA£A - OTWARTA PRACOWNIA PLASTYCZNA
P.H.U. IZAR Eksport-Import
Osoby zainteresowane konkursem, prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców powiat piaseczyński
Tematy:

Informacje28 czerwca 2011, 00:00,

ZBIÓRKA ELEKTROŚMIECI w gminie Konstancin-Jeziorna

Urząd Gminy Konstancin-Jeziorna i Grupa Millbery organizują zbiórkę elektrośmieci, która odbędzie się 2 lipca 2011 roku. Zbiórka jest nieodpłatna. Elektro odpady należy wystawić przed posesje 02.07.2011 do godziny 11:00 (samochód będzie zbierał sprzęt do 17:00). Punkt jest na terenie miasta Osiedle Mirków (miedzy żłobkiem a parkingiem) w godzinach od 09:00 do 16:00 02.07.2011. Odbiór w formie objazdowej na terenie sołectw: Bielawa, Borowina, Cieciszew, Ciszyca, Czarnów, Czernidła, Gassy, Habdzin, Kawęczyn, Kawęczynek, Kępa Oborska, Kępa Okrzeska, Kierszek, £ęg, Obórki, Okrzeszyn, Opacz, Parcela, Piaski, Słomczyn, Turowice.

ZBIÓRKA ELEKTROŚMIECI

Co można oddawać do recyclingu:
- zużyty sprzęt elektroniczny, np. telewizory, monitory, radia, czajniki elektryczne, komputery, odkurzacze, mikrofale itp.
- zużyty sprzęt gospodarstwa domowego, np. lodówki, pralki, kuchenki gazowe i elektryczne, piecyki.
Dodatkowe informacje pod nr telefonu 503-100-324 bądź m.borkowski@millbery.pl
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna