Informacje28 czerwca 2011, 00:00,

ZBIÓRKA ELEKTROŚMIECI w gminie Konstancin-Jeziorna

Urząd Gminy Konstancin-Jeziorna i Grupa Millbery organizują zbiórkę elektrośmieci, która odbędzie się 2 lipca 2011 roku. Zbiórka jest nieodpłatna. Elektro odpady należy wystawić przed posesje 02.07.2011 do godziny 11:00 (samochód będzie zbierał sprzęt do 17:00). Punkt jest na terenie miasta Osiedle Mirków (miedzy żłobkiem a parkingiem) w godzinach od 09:00 do 16:00 02.07.2011. Odbiór w formie objazdowej na terenie sołectw: Bielawa, Borowina, Cieciszew, Ciszyca, Czarnów, Czernidła, Gassy, Habdzin, Kawęczyn, Kawęczynek, Kępa Oborska, Kępa Okrzeska, Kierszek, £ęg, Obórki, Okrzeszyn, Opacz, Parcela, Piaski, Słomczyn, Turowice.

ZBIÓRKA ELEKTROŚMIECI

Co można oddawać do recyclingu:
- zużyty sprzęt elektroniczny, np. telewizory, monitory, radia, czajniki elektryczne, komputery, odkurzacze, mikrofale itp.
- zużyty sprzęt gospodarstwa domowego, np. lodówki, pralki, kuchenki gazowe i elektryczne, piecyki.
Dodatkowe informacje pod nr telefonu 503-100-324 bądź m.borkowski@millbery.pl
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna

Informacje28 czerwca 2011, 00:00,

TVN Warszawa: odcięli dojazd do dworca PKP Piaseczno

Do czwartku zamknięta jest ulica Dworcowa w Piasecznie. W związku z remontem ZTM skrócił trasę najwygodniejszej linii łączącaj PKP Piaseczno z metrem Wilanowska. - Teraz ostatni przystanek jest 4 km od stacji - napisał na Kontakt24 internauta Dariusz. Drogowcy do czwartku wymieniają nawierzchnię ul. Dworcowej na odcinku od ul. Nadarzyńskiej do ul. Lotników. W związku z tym linia 709, która zatrzymywała się tuż przed stacją, ma teraz przystanek 4 km wcześniej - przy ul. Szkolnej. Nie było innej możliwości? - Jest to jedyna ulica dojazdowa do stacji. Nie było innej możliwości, jak tylko skrócić trasę linii 709 - przekonuje Igor Krajnow, rzecznik ZTM. - Utrudnienia potrwają tylko do czwartku. Pasażerowie muszą zacisnąć zęby - dodaje. (...)
Dalsza część informacji: www.tvnwarszawa.pl

Autobus 709. ¬ródło zdjęcia: warszawa.wikia.com

Powiązane tematycznie: zmiany zwązane z remontem ul. Dworcowej w Piasecznie.
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Piaseczno