Informacje11 lutego 2008, 00:00,

Walentynki koncert AMOR RZ¡DZI w Górze Kalwarii

Ośrodku Kultury w Górze Kalwarii zaprasza mieszkańców na walentynkowy koncert AMOR RZ¡DZI, który odbędzie się w Dzień Zakochanych 14 lutego 2008 roku, o godzinie 19:00 w Ośrodku Kultury (ul. Ks. Sajny 14, Góra Kalwaria). O koncercie na Walentynki informuje zarówno Urząd Miasta i Gminy Góra Kalwaria www.gorakalwaria.pl, oraz portal mieszkańców GóraKalwaria.net (współpracują z nami).

Amor Rządzi Walentynki w Górze Kalwarii

AMOR RZ¡DZI to walentynkowy koncert w Górze Kalwarii, podczas którego usłyszymy wspaniałe aranżacje muzyczne najbardziej znanych utworów o miłości takich wykonawców, jak Eric Clapton, Lady Pank, Edyta Bartosiewicz i wielu innych. Podczas koncertu Amor Rządzi wystąpią: Alicja Omyłka (wokal), Michał Mielczarek (wokal), Sebastian Feliciak (saksofon), Jan Stokłosa (pianino), Tomasz Mądzielewski (perkusja), £ukasz Jan Jóźwiak (gitara basowa), Piotr Grudziński (Gitara elektryczna). Wstęp na walentynkowy koncert kosztuje 10 złotych. Zapraszamy mieszkańców w walentynki na walentynkowy koncert Amor Rządzi do Góry Kalwarii.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński GÓRA KALWARIA

Informacje11 lutego 2008, 00:00,

Zajęcia z grami RPG w Ośrodku Kultury Góra Kalwaria

Kółko RPG oraz Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii zaprasza wszystkich mniej i bardziej kumatych na zajęcia z grami RPG. Zajęcia będą się odbywały w poniedziałki, o godzinie 15:00 w Ośrodku Kultury (ul. Ks. Sajny 14, Góra Kalwaria). Głównym systemem, w który grają jest Dungeons&Dragons 3ed. Poza popularnym dnd grają w Neuroshime i Warhammera. Zapraszam na zajęcia z grami RPG do Ośrodku Kultury w Górze Kalwarii.

Kółko RPG gra przeważnie w Górze Kalwarii, ale z tego co napisali na swojej stronie lb-rpg.prv.pl, bez większych problemów mogą grać również w Piasecznie i Warszawie, o ile oczywiście wcześniej będzie załatwione miejsce do gry RPG. Kontakt i więcej informacji, znajdziecie na stronie kółka RPG w Górze Kalwarii: lb-rpg.prv.pl