Informacje30 czerwca 2008, 00:00,

WAKACJE - oferta wakacyjna Ośrodka Kultury Lesznowola


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli www.gok-lesznowola.pl zachęca wszystkie dzieci i młodzież do spędzenia udanych wakacji z GOK Lesznowola. Zapomnij o nudzie! Na okres wakacyjny, została przygotowana specjalna oferta wakacyjna dla młodzieży i dzieci w wieku szkolnym. Startują w poniedziałek 30 czerwca 2008 roku. W czasie tegorocznych wakacji Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli zaprasza na zajęcia do swojej filii przy ul. Topolowej 2, lokal 106 (róg Granicznej) w Mysiadle.

WAKACJE w GMINIE LESZNOWOLA

Polecane zajęcia w Ośrodku Kultury Lesznowola:

Plastyka – codziennie od 10:00-12:00
Warsztaty dziennikarskie – wtorki i czwartki 12:00-14:00
Warsztaty teatralne – poniedziałki i środy 14:00-16:00
Modelarstwo – środy 15:00-17:00
Klub filmowy – piątki 12:00-14:00
Balet – poniedziałki i środy 12:00-13:30 (od 7 lipca)
Taniec nowoczesny i towarzyski – wtorki i czwartki 14:00-15:00

Wakacyjne zajęcia są niestety odpłatne. Jak poinformował Ośrodek Kultury - kosztują 5 zł za jedno spotkanie. Wysokość płatności za taniec nowoczesny będzie zależeć od liczby uczestników zajęć. Jeśli chcielibyście korzystać z dwóch rodzajów zajęć, to drugie GOK oferuje gratis. Jeśli interesują Was trzy rodzaje zajęć, płacisz jak za dwa, jeśli cztery płacisz jak za trzy itd. Za udział w zajęciach, uczestnicy płacą z góry (minimum za tydzień). W przypadku zajęć modelarskich uczestnicy dodatkowo płacą za modele. Więcej informacji, można uzyskać bezpośrednio w Ośrodku Kultury lub pod numerem telefonu: (022) 478-44-21 Spędź udane wakacje, z Ośrodkiem Kultury Gminy Lesznowola.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola

Napisz komentarz

Informacje1 lipca 2008, 00:00,

Nowa odsłona strony iTV Piaseczno Telewizja Internetowa


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

W marcu 2008 roku, informowaliśmy Was o powstaniu strony www.tvpiaseczno.pl Piaseczyńskiej Telewizji Internetowej TV Piaseczno. Z dnia na dzień, serwis TV Piaseczno stawał się coraz popularniejszy. W miedzy czasie, zgłaszaliście swoje uwagi odnośnie funkcjonalności serwisu piaseczyńskiej telewizji. Zespół TV Piaseczno skrzętnie notował wszystkie Wasze uwagi i po czterech miesiącach postanowili zmienić wygląd strony, uwzględniając sugestie w nowym projekcie. Dziś oficjalnie ruszyła nowa odsłona strony iTV Piaseczno, z którą możecie zapoznać się wchodząc na: www.itvpiaseczno.pl

iTV PIASECZNO Piaseczyńska Telewizja Internetowa

Co możecie zobaczyć na nowej wersji strony? Zacznijmy od kosmetyki, czyli nazwy strony, która zmieniła się z TV Piaseczno na iTV Piaseczno, czyli internetową Telewizję Piaseczno. Przechodząc do funkcjonalności strony, na pewno zauważycie podział wszystkich filmów na kilka kategorii tematycznych. W tej chwili zespół iTV Piaseczno, określił podział reportaży na: wydarzenia, nasza gmina, kultura, sport, z urzędów, imprezy, religia. W każdej z tych kategorii, będą pojawiały się nowe reportaże, wśród których na pewno każdy z Was odnajdzie coś dla siebie...

W nowej wersji strony, został bardziej uwidoczniony button odsyłający do cotygodniowego programu ALE TYDZIEń. Wraz z nową wersją strony, został zmieniony dzień emisji nowego programu Ale Tydzień. Od dziś program, będzie pojawiał się w każdy czwartek. Korzystając z okazji informujemy, że z uwagi na okres urlopowy, kolejny program pojawi się w sierpniu 2008 roku. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby zapoznać się z obecnie przygotowanym wydaniem programu, który prowadzi nowa prezenterka: Anna Kujaszewska. Zachęcam do obejrzenia najnowszego ALE TYDZIEń.

Nowa wersja strony iTV Piaseczno posiada nową funkcjonalność, jaką są płatne ogłoszenia drobne, w kategoriach: kupię, sprzedam, dam pracę, szukam pracy, nieruchomości oraz różne. Cena płatnego ogłoszenia, to koszt 30 zł. Każdy, kto chciałby aby jego ogłoszenie, pojawiło się na łamach strony iTV Piaseczno, powinien skontaktować się w tej sprawie z zespołem piaseczyńskiej telewizji: tvpiaseczno@wp.pl Zespół iTV Piaseczno, jest w trakcie opracowywania cennika reklam, które są umieszczane w reportażach, oraz w osobnych blokach reklamowych. Więcej informacji na ten temat, możecie uzyskać kontaktując się z iTV Piaseczno: kontakt.

Pamiętajcie, że cały czas działa specjalny numer telefonu: 0512-29-82-83, pod którym zespół iTV Piaseczno, czeka na Wasze informacje o interesujących wydarzeniach z terenu gminy Piaseczno. Więcej informacji na ten temat, napisaliśmy w informacji: TV PIASECZNO czeka na Wasze informacje o wydarzeniach. Dzięki Wam, również inni dowiedzą się o ciekawych wydarzeniach w naszym mieście i okolicach.

Jeżeli macie swoje uwagi, na temat nowej wersji strony iTV Piaseczno, to możecie napisać je w komentarzu, bezpośrednio pod ta informacją, na łamach: forum iTV Piaseczno, lub zgłaszając je bezpośrednio ekipie piaseczyńskiej telewizji. Zachęcam wszystkich mieszkańców, do odwiedzania strony iTV Piaseczno: www.itvpiaseczno.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie