Informacje1 lipca 2008, 00:00,

Nowa odsłona strony iTV Piaseczno Telewizja Internetowa

W marcu 2008 roku, informowaliśmy Was o powstaniu strony www.tvpiaseczno.pl Piaseczyńskiej Telewizji Internetowej TV Piaseczno. Z dnia na dzień, serwis TV Piaseczno stawał się coraz popularniejszy. W miedzy czasie, zgłaszaliście swoje uwagi odnośnie funkcjonalności serwisu piaseczyńskiej telewizji. Zespół TV Piaseczno skrzętnie notował wszystkie Wasze uwagi i po czterech miesiącach postanowili zmienić wygląd strony, uwzględniając sugestie w nowym projekcie. Dziś oficjalnie ruszyła nowa odsłona strony iTV Piaseczno, z którą możecie zapoznać się wchodząc na: www.itvpiaseczno.pl

iTV PIASECZNO Piaseczyńska Telewizja Internetowa

Co możecie zobaczyć na nowej wersji strony? Zacznijmy od kosmetyki, czyli nazwy strony, która zmieniła się z TV Piaseczno na iTV Piaseczno, czyli internetową Telewizję Piaseczno. Przechodząc do funkcjonalności strony, na pewno zauważycie podział wszystkich filmów na kilka kategorii tematycznych. W tej chwili zespół iTV Piaseczno, określił podział reportaży na: wydarzenia, nasza gmina, kultura, sport, z urzędów, imprezy, religia. W każdej z tych kategorii, będą pojawiały się nowe reportaże, wśród których na pewno każdy z Was odnajdzie coś dla siebie...

W nowej wersji strony, został bardziej uwidoczniony button odsyłający do cotygodniowego programu ALE TYDZIEń. Wraz z nową wersją strony, został zmieniony dzień emisji nowego programu Ale Tydzień. Od dziś program, będzie pojawiał się w każdy czwartek. Korzystając z okazji informujemy, że z uwagi na okres urlopowy, kolejny program pojawi się w sierpniu 2008 roku. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby zapoznać się z obecnie przygotowanym wydaniem programu, który prowadzi nowa prezenterka: Anna Kujaszewska. Zachęcam do obejrzenia najnowszego ALE TYDZIEń.

Nowa wersja strony iTV Piaseczno posiada nową funkcjonalność, jaką są płatne ogłoszenia drobne, w kategoriach: kupię, sprzedam, dam pracę, szukam pracy, nieruchomości oraz różne. Cena płatnego ogłoszenia, to koszt 30 zł. Każdy, kto chciałby aby jego ogłoszenie, pojawiło się na łamach strony iTV Piaseczno, powinien skontaktować się w tej sprawie z zespołem piaseczyńskiej telewizji: tvpiaseczno@wp.pl Zespół iTV Piaseczno, jest w trakcie opracowywania cennika reklam, które są umieszczane w reportażach, oraz w osobnych blokach reklamowych. Więcej informacji na ten temat, możecie uzyskać kontaktując się z iTV Piaseczno: kontakt.

Pamiętajcie, że cały czas działa specjalny numer telefonu: 0512-29-82-83, pod którym zespół iTV Piaseczno, czeka na Wasze informacje o interesujących wydarzeniach z terenu gminy Piaseczno. Więcej informacji na ten temat, napisaliśmy w informacji: TV PIASECZNO czeka na Wasze informacje o wydarzeniach. Dzięki Wam, również inni dowiedzą się o ciekawych wydarzeniach w naszym mieście i okolicach.

Jeżeli macie swoje uwagi, na temat nowej wersji strony iTV Piaseczno, to możecie napisać je w komentarzu, bezpośrednio pod ta informacją, na łamach: forum iTV Piaseczno, lub zgłaszając je bezpośrednio ekipie piaseczyńskiej telewizji. Zachęcam wszystkich mieszkańców, do odwiedzania strony iTV Piaseczno: www.itvpiaseczno.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje1 lipca 2008, 00:00,

III NIEZALEżNY TURNIEJ PI£KI NOżNEJ Góra Kalwaria

Portal mieszkańców GoraKalwaria.net serdecznie zaprasza na III Niezależny Turniej Piłki Nożnej, który odbędzie się w najbliższą sobotę 5 lipca 2008 roku, na boisku szkolnym Liceum Ogólnokształcącego przy ulicy Ks. Sajny 16 w Górze Kalwarii. Niezależny Turniej Piłki Nożnej Góra Kalwaria rozpoczyna się o godzinie 9:00, od potwierdzenia drużyn. Zapisy drużyn, można dokonać telefonicznie: 0507-547-402. Z regulaminem Niezależnego Turnieju Piłki Nożnej, można zapoznać się na stronie organizatora: regulamin. Zachęcam do wzięcia udziału w Turnieju oraz do kibicowania drużynom.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Góra Kalwaria