Informacje29 maja 2013, 00:00,

Turniej Szachowy Mistrzostwa Konstancina

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie zaprasza na Turniej Szachowy Otwarte Mistrzostwa Konstancina, które odbędą się 1 czerwca 2013 roku o godz. 10.00 Miejsce: sala GOSiR przy ul. żeromskiego 15 (wejście od ul. Piasta) w Konstancinie-Jeziornie. Zgłoszenia telefoniczne pod numerem tel. 514-789-864 (p. Henryk Budrewicz) lub (22) 754-61-86 (GOSiR). Tempo gry 15 minut dla zawodnika. Sędzią turnieju będzie Arcymistrzyni Agnieszka Brustman. Wpisowe 10 zł. Zapraszamy!

TURNIEJ SZACHOWY OTWARTE MISTRZOSTWA KONSTANCINA
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna

Informacje29 maja 2013, 00:00,

DZIEń DZIECKA W GÓRZE KALWARII

Burmistrz Miasta i Gminy Góra Kalwaria oraz Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii zapraszają na Dzień Dziecka, który odbędzie się 1 czerwca 2013 roku w godz. 14.00-20.00. Miejsce: boisko szkolne ZSO przy ul. Ks. Sajny 16 w Górze Kalwarii. Organizatorzy zaplanowali m.in.: plac zabaw, gry i zabawy prowadzone przez animatorów, bajkowe postacie. O godz. 16.00 w sali kinowej Ośrodka Kultury (ul. Ks. Sajny 14) wystąpi grupa teatralna Ośrodka Kultury, która przedstawi adaptację opowiadań z książki W. Widłaka Pan Kuleczka. Dzieci będą miały okazję obejrzeć występ Magika Markusa. Wstęp jest bezpłatny. Zapraszamy na Dzień Dziecka.

DZIEń DZIECKA W GÓRZE KALWARII
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Góra Kalwaria