Informacje29 maja 2013, 00:00,

DZIEń DZIECKA W GÓRZE KALWARII

Burmistrz Miasta i Gminy Góra Kalwaria oraz Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii zapraszają na Dzień Dziecka, który odbędzie się 1 czerwca 2013 roku w godz. 14.00-20.00. Miejsce: boisko szkolne ZSO przy ul. Ks. Sajny 16 w Górze Kalwarii. Organizatorzy zaplanowali m.in.: plac zabaw, gry i zabawy prowadzone przez animatorów, bajkowe postacie. O godz. 16.00 w sali kinowej Ośrodka Kultury (ul. Ks. Sajny 14) wystąpi grupa teatralna Ośrodka Kultury, która przedstawi adaptację opowiadań z książki W. Widłaka Pan Kuleczka. Dzieci będą miały okazję obejrzeć występ Magika Markusa. Wstęp jest bezpłatny. Zapraszamy na Dzień Dziecka.

DZIEń DZIECKA W GÓRZE KALWARII
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Góra Kalwaria

Informacje29 maja 2013, 00:00,

DZIEń DZIECKA NA BOISKU W ORZESZYNIE

Centrum Kultury w Piasecznie, Klub Kultury w Chojnowie, Biblioteka w Chojnowie, Sołectwo Chojnów, Sołectwo Orzeszyn - Pilawa, Stowarzyszenie Radosna Wieś oraz OSP Chojnów zapraszają dzieci 1 czerwca 2013 roku na zabawy, konkursy i nie tylko z okazji Dnia Dziecka. Impreza zaplanowana jest w godz. od 15.00 do 18.00 na boisku w Orzeszynie. Zapraszamy!

DZIEń DZIECKA W ORZESZYNIE

Organizatorzy zaplanowali wiele atrakcji, m.in.: przedstawienie dla dzieci Opowieści o Kropelce w wykonaniu Teatru ExPONAD, zabawy dla dzieci prowadzone przez animatorów (klaun, kącik plastyczny, balonikowe ZOO, malowanie buziek, pokaz iluzji, gry i zabawy z nagrodami, zabawy z tęczową chustą animacyjną. Będzie można zwiedzić wóz strażacki oraz zjeść coś dobrego w kąciku kulinarnym. Zapraszamy na Dzień Dziecka w Orzeszynie.
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno