Informacje26 października 2010, 00:00,

Teatr lalkowy wystąpi w Kluboksięgarni w Nowej Iwicznej


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Kluboksięgarnia Za Rogiem serdecznie zaprasza w najbliższą sobotę 30 października 2010 roku na spektakl teatralny: CALINECZKA. Kluboksięgarnia Za Rogiem znajduje się na Krasickiego 44B w Nowej Iwicznej. Więcej informacji, można przeczytać na stronie internetowej: www.ksiegarniazarogiem.pl Zapraszamy!

KLUBOKSIęGARNIA Za Rogiem

SOBOTA 30 października godz. 11:00 - TEATRZYK LALKOWY DLA DZIECI "CALINECZKA". TEATR BAJKA ZE STAREGO S¡CZA. Bajka ta ukazuje, iż piękno zewnętrzne nie zawsze jest błogosławieństwem. Niekiedy przysparza cierpień. Calineczka była jednak piękna nie tylko zewnętrznie. Miała też dobre serce i stać ją było na bezinteresowną pomoc. Zachęcamy do obejrzenia przedstawienia tych, którzy chcą wiedzieć, jak potoczyły się losy głównej bohaterki. Na uwagę zasługują piękne dekoracje (4 odsłony), ręcznie wykonane kukiełki przez pracownię artystyczną KASIA z Pilzna (13 postaci), profesjonalna oprawa muzyczna. Przedstawienie przeplatane jest narracją na żywo a po przedstawieniu możliwa jest rozmowa aktorów z dziećmi i wspólne obejrzenie kukiełek. Wstęp 20 zł /rodzice nie płacą.
autor/źródło: Teresa Jaskulska-Gil i Monika Krawiecka - Kluboksięgarnia w Nowej Iwicznej
Tematy:Lesznowola

Napisz komentarz

Informacje27 października 2010, 00:00,

Mona Liza Salonik Ślubny organizuje Galę Ślubną Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Mona Liza Salonik Ślubny w Piasecznie, poszukuje chętnych do wzięcia udziału w Gali Ślubnej, która odbędzie się 30 stycznia 2011 roku w Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury w Piasecznie. Wszyscy zainteresowani współpracą proszeni są o kontakt telefoniczny: 504-100-806 Zachęcam do współpracy przy Gali Ślubnej w Piasecznie.
autor/źródło: Monika Czaplarska-Wach - www.monaliza.com.pl
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie