Informacje30 stycznia 2009, 00:00,

Teatr Banasiów KRÓL LASU - Bajkowa Niedziela Piaseczno

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno w ramach Bajkowej Niedzieli dla Maluchów przygotował spektakl dla dzieci pod tytułem: KRÓL LASU, w wykonaniu artystów Teatru Banasiów. Bajkowa Niedziela odbędzie się w najbliższą niedzielę 1 lutego 2009 roku, o godzinie 16:00 w sali Ośrodka Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp na spektakl 10 zł (dzieci) oraz 5 zł (dorośli). Zapraszamy na Bajkową Niedzielę w Piasecznie.

Teatr Banasiów KRÓL LASU

Teatr Banasiów działa nieprzerwanie od 20 lat. Założyciele: Agnieszka Banaś (producent, autor oprawy plastycznej) i Wojciech Banaś (autor tekstów, reżyser, aktor), skierowali swoją działalność twórczą i wykonawczą przede wszystkim do małego widza, którego wrażliwość, spontaniczność i duży zmysł krytycyzmu pozwolił wypracować swoistą stylistykę przedstawień. Więcej informacji na temat Teatru Banasiów, możecie przeczytać na stronie internetowej: www.teatrbanasiow.pl

Spektakl Król Lasu: w lesie pojawił się wyjątkowo paskudny osobnik o imieniu Brud i razem ze swoimi najlepszymi przyjaciółmi, Szczurem i Karaluchem, niszczy zieleń, rozrzuca śmieci, zatruwa wodę i powietrze - chce stworzyć imperium Brudu. Przed tak zmasowaną inwazją las nie jest w stanie się obronić. Król Dąb i marszałek dworu Sowa sprowadzają na pomoc doktora Bąbla. Ten ratuje las przed zagładą, ale nie może pomóc Królowi, który ze zmartwienia , że nikt go nie kocha pomału umiera. Nie pomoże też Jędrek, wnuk Doktora, bo zajęty jest słuchaniem głośnej muzyki, nie chce się uczyć i mówi, że w lesie jest nudno. Jest jeszcze robot skonstruowany przez doktora Bąbla, którego ten podarował swojemu wnukowi. Robot może zrobić wszystko, pod warunkiem, że się go wcześniej wszystkiego nauczy. Może on uratuje Króla? Przekonaj się o tym osobiście...
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje31 stycznia 2009, 00:00,

III Bal Charytatywny Stowarzyszenia Dobrej Woli w £azach

Stowarzyszenie Dobra Wola, Mazowiecki Związek Pracodawców w Gminie Lesznowola, oraz Gminny Ośrodek Kultury Lesznowola zapraszają do udziału w III Balu Charytatywnym Dobrej Woli, który odbędzie się 7 lutego 2009 roku, o godzinie 20:00. Miejsce Hotel Książę Poniatowski, ul. Wąska 12 B, £azy. Dochód z Balu Charytatywnego, zasili konto Stowarzyszenia działającego na rzecz dzieci niepełnosprawnych i posłuży realizacji celów statutowych.

III Bal Charytatywny Stowarzyszenia Dobrej Woli w £azach

W trakcie balu zostaną wręczone "Statuetki Dobrej Woli za 2008 rok", odbędzie się aukcja dzieł sztuki, występy artystyczne i inne atrakcje. W ramach kwoty organizatorzy zapewniają: napoje i specjały kuchni Hotelu Książę Poniatowski, oraz wspaniałą zabawę w dobrym towarzystwie. Dodatkowe informacje na temat Balu Charytatywnego Dobrej Woli, można uzyskać pod numerami telefonów: 0602-748-816, (022) 757-76-54, oraz wysyłając pytania na adres mailowy: jzal@poczta.onet.pl.

Organizatorzy Balu Charytatywnego proszą, aby chęć uczestnictwa w balu potwierdzić przekazaniem na konto: Stowarzyszenia Dobra Wola (nr konta 19 8022 0000 0003 3444 2000 0001 - BS Lesznowola) kwoty 250 zł od osoby (równoważnej cenie biletu wstępu), z dopiskiem: "darowizna dla Dobrej Woli - bal 2009". Informacje na temat Stowarzyszenia Dobra Wola, możecie przeczytać w informacji: Stowarzyszenie Dobra Wola lub na oficjalnej stronie internetowej Dobrej Woli: www.dobrawola.org.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola