Informacje31 stycznia 2009, 00:00,

III Bal Charytatywny Stowarzyszenia Dobrej Woli w £azach

Stowarzyszenie Dobra Wola, Mazowiecki Związek Pracodawców w Gminie Lesznowola, oraz Gminny Ośrodek Kultury Lesznowola zapraszają do udziału w III Balu Charytatywnym Dobrej Woli, który odbędzie się 7 lutego 2009 roku, o godzinie 20:00. Miejsce Hotel Książę Poniatowski, ul. Wąska 12 B, £azy. Dochód z Balu Charytatywnego, zasili konto Stowarzyszenia działającego na rzecz dzieci niepełnosprawnych i posłuży realizacji celów statutowych.

III Bal Charytatywny Stowarzyszenia Dobrej Woli w £azach

W trakcie balu zostaną wręczone "Statuetki Dobrej Woli za 2008 rok", odbędzie się aukcja dzieł sztuki, występy artystyczne i inne atrakcje. W ramach kwoty organizatorzy zapewniają: napoje i specjały kuchni Hotelu Książę Poniatowski, oraz wspaniałą zabawę w dobrym towarzystwie. Dodatkowe informacje na temat Balu Charytatywnego Dobrej Woli, można uzyskać pod numerami telefonów: 0602-748-816, (022) 757-76-54, oraz wysyłając pytania na adres mailowy: jzal@poczta.onet.pl.

Organizatorzy Balu Charytatywnego proszą, aby chęć uczestnictwa w balu potwierdzić przekazaniem na konto: Stowarzyszenia Dobra Wola (nr konta 19 8022 0000 0003 3444 2000 0001 - BS Lesznowola) kwoty 250 zł od osoby (równoważnej cenie biletu wstępu), z dopiskiem: "darowizna dla Dobrej Woli - bal 2009". Informacje na temat Stowarzyszenia Dobra Wola, możecie przeczytać w informacji: Stowarzyszenie Dobra Wola lub na oficjalnej stronie internetowej Dobrej Woli: www.dobrawola.org.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola

Informacje2 lutego 2009, 00:00,

MGOK Piaseczno spotkanie Uśmiech Twórczość Wytrwałość

Fundacja Edukacja dla Przyszłości E.R.A. serdecznie zaprasza wszystkie zainteresowane osoby, na spotkanie UŚMIECH, TWÓRCZOŚć, WYTRWA£OŚć. Spotkanie odbędzie się 7 lutego 2009 roku, we współpracy z Miejsko Gminnym Ośrodkiem Kultury w Piasecznie, w którym mieści się Uniwersytet Trzeciego Wieku. Wszystkie zainteresowane osoby, proszone są o wcześniejszy kontakt telefoniczny z p. Ewą Jurkiewicz - tel.: 504-987-369

Zagadnienia, które zostaną poruszone podczas spotkania: UŚMIECH, TWÓRCZOŚć, WYTRWA£OŚć: Współczesny dziadek i babcia mogą być bardzo zajętymi osobami, które w sposób aktywny i inspirujący korzystają z życia. Zalety bycia dziadkiem i babcią, którzy niekoniecznie są na każde zawołanie, za to znają współczesny świat i jego problemy. Orientują się w nowoczesnych technologiach, dzięki czemu mogą łatwiej znaleźć wspólny język z młodymi ludźmi, a także stać się dla nich autorytetem i przewodnikiem po zmieniającym się szybko świecie. Idea Uniwersytetów Trzeciego Wieku, ich oferta, zalety płynące z kształcenia się przez cale życie, aktywnego spędzania czasu, poznawania świata i nowych ludzi. Dobre rady jak zachować aktywność umysłową na długie lata.
autor/źródło: Ewa Jurkiewicz - Fundacja "Edukacja dla Przyszłości" E.R.A.