Informacje6 grudnia 2007, 00:00,

Sylwester dla dzieci w Centrum PANDA Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Czy chcieliby Państwo spędzić tegorocznego SYLWESTRA we dwoje, ale nie macie co zrobić ze swoimi pociechami? Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 2 do 10 lat na MAGICZN¡ NOC SYLWESTROW¡ w Piasecznie! Zabawa sylwestrowa dla dzieci odbędzie się w Centrum Panda, przy ulicy Władysława Jarząbka (Osiedle Róż Wśród Przyjaciół) w Piasecznie.

Sylwester dla dzieci obejmuje: profesjonalną opiekę osób, które na co dzień pracują w przedszkolu Panda, posiłki (deser Piracki, kanapeczki, pizzę Piratów, śniadanie łakomczucha oraz wiele innych łakoci i napojów), harce i swawole aż po żyrandole, muzyczki rytmiczki, pokaz magii, teatrzyk wieczorny, brykanie w Ogrodzie Panda, odwiedziny w zamku, oraz nocowanie w krainie pluszaków. Noc pełna zabawy!

Osoby, które zdecydują się skorzystać z sylwestrowej oferty dla dzieci powinny przynieść: ręczniki, kołderkę, poduszki oraz szczoteczkę do zębów. Cena magicznej nocy sylwestrowej dla dzieci, to koszt 100 zł za dziecko. Czas trwania sylwestra dla dzieci: od godziny 16:00 (31 grudnia 2007) do 14:30 (1 stycznia 2008). Więcej informacji oraz rezerwację można dokonać pod numerem telefonu: (022) 498-64-76. Zachęcamy do skorzystania z dziecięcej oferty sylwestrowej. Informacja pochodzi z ulotki reklamowej.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje6 grudnia 2007, 00:00,

Spotkanie ze Świętym Mikołajem - Mikołajki Góra Kalwaria


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Ośrodek Kultury Góra Kalwaria zaprasza dzieci w wieku od 3 do 7 lat na spotkanie ze Świętym Mikołajem. Mikołajki w Górze Kalwarii odbędą się w najbliższą sobotę 8 grudnia 2007 roku, o godzinie 15:00 w sali widowiskowej Kina Uciecha, przy ulicy Ks. Sajny 14, Góra Kalwaria. Poniższy plakat reklamowy i informacja, pochodzi z portalu mieszkańców GoraKalwaria.net (współpracują z nami).

Mikołajki spotkanie ze Świętym Mikołajem w Górze Kalwarii

Na spotkanie z Mikołajem niestety wejdą tylko osoby posiadające bezpłatne zaproszenie, które można było odebrać w Gminnym Ośrodku Kultury Góra Kalwaria, w dniach od 26 do 30 listopada. Dzieci, które mają zaproszenie na sobotnie spotkanie z Mikołajem, powinny przynieście ze sobą wykonany przez siebie portret Świętego Mikołaja.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Góra Kalwaria

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie