Informacje6 grudnia 2007, 00:00,

Spotkanie ze Świętym Mikołajem - Mikołajki Góra Kalwaria

Ośrodek Kultury Góra Kalwaria zaprasza dzieci w wieku od 3 do 7 lat na spotkanie ze Świętym Mikołajem. Mikołajki w Górze Kalwarii odbędą się w najbliższą sobotę 8 grudnia 2007 roku, o godzinie 15:00 w sali widowiskowej Kina Uciecha, przy ulicy Ks. Sajny 14, Góra Kalwaria. Poniższy plakat reklamowy i informacja, pochodzi z portalu mieszkańców GoraKalwaria.net (współpracują z nami).

Mikołajki spotkanie ze Świętym Mikołajem w Górze Kalwarii

Na spotkanie z Mikołajem niestety wejdą tylko osoby posiadające bezpłatne zaproszenie, które można było odebrać w Gminnym Ośrodku Kultury Góra Kalwaria, w dniach od 26 do 30 listopada. Dzieci, które mają zaproszenie na sobotnie spotkanie z Mikołajem, powinny przynieście ze sobą wykonany przez siebie portret Świętego Mikołaja.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Góra Kalwaria

Informacje6 grudnia 2007, 00:00,

Mikołajki 2007 - Piaseczyńska Kolej Wąskotorowa Piaseczno

Piaseczyńskie Towarzystwo Kolei Wąskotorowej www.kolejka-piaseczno.com zaprasza dzieci i ich rodziców, na specjalną WYCIECZKę MIKO£AJOW¡, która odbędzie się w niedzielę 9 grudnia 2007 roku. Kolej wąskotorową odwiedzi Święty Mikołaj, który razem z dziećmi pojedzie na wycieczkę do Złotokłosu.

Mikołajki Piaseczyńska Kolej Wąskotorowa Piaseczno
kliknij, aby powiększyć plakat

WYCIECZKA MIKO£AJOWA obejmuje: przejazd pociągiem na trasie: Piaseczno - Złotokłos - Piaseczno, spotkanie z Mikołajem na leśnej polanie w Runowie, gorącą herbatkę, ognisko, muzyka, słodycze. Przy ognisku, będzie można upiec własne mięsiwa. Mikołaj odbiera prezenty od rodziców, przed spotkaniem z dziećmi. Ceny biletów: normalny (25 zł), bilet dla dzieci i młodzieży (od 4 do 17 lat - 10 zł), bilety dla maluchów (do 4 lat - 5 zł). Serdecznie zapraszamy na wycieczkę z Mikołajem!

Święty Mikołaj w okresie od 6 do 8 grudnia spotyka się z dziećmi ze szkół i przedszkoli na wycieczkach grupowych, a 9 grudnia 2007 roku zaprasza na specjalną wycieczkę mikołajową. Więcej informacji o wycieczce możecie uzyskać w siedzibie Piaseczyńskiego Towarzystwa Kolei Wąskotorowej, przy ulicy Sienkiewicza 14 w Piasecznie, pod telefonem: (022) 756-76-38, strona: www.kolejka-piaseczno.com Spędź tegoroczne Mikołajki z Piaseczyńską Koleją Wąskotorową.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno Złotokłos