Informacje7 października 2017, 08:00,

Święto Latawca Konstancin-Jeziorna

7 października 2017 roku zapraszamy dzieci i młodzież do uczestnictwa w Święcie Latawca na Łąkach Oborskich. Będzie konkurs modeli latawców o Puchar Burmistrza Gminy Konstancin-Jeziorna oraz Dyrektora Mazowieckiej Organizacji LOK, pokazy lotów latawców oraz pokazy lotów modeli samolotów.

ŚWIĘCIE LATAWCA KONSTANCIN-JEZIORNA

Święto Latawca Program 2017:
10.00 - 11.00 zapisy dzieci w kategoriach wiekowych: do 6, do 10, do 14 i powyżej 14 lat
11.00 - 11.30 - ocena wykonania modeli latawców
11.30 - 12.30 - loty konkursowe modeli latawców
12.45 ogłoszenie wyników i wręczenie nagród
13.00 pokazy modeli samolotów: zdalnie sterowanych i na uwięzi.

Przeczytaj też: Sprawdź co Centrum Kultury przygotowało na Zakończenie Lata

Informacje7 października 2017, 16:00,

Spektakl Senna Nutka w Piasecznie

7 października 2017 roku o godz. 18:00 zapraszamy serdecznie całe rodzinki na premierę spektaklu Senna Nutka, w wykonaniu Teatru Felix. Miejsce: Domu Kultury ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp wolny. Scenariusz Paweł Szumiec. Reżyseria Ewa Kłujszo. Oprawa muzyczna Ziemowit Kłujszo. Zapraszamy na spektakl do Piaseczna.

SPEKTAKL SENNA NUTKA W PIASECZNIE

Spektakl Senna Nutka - Pan Nutka Gis cierpi na senność, za to zostaje przez Dyrekcję Filharmonii wyrzucony z pracy i rozpaczliwie poszukuje kogoś, kto go uleczy z chronicznej senności.