Informacje18 grudnia 2013, 00:00,

Świeczowisko promocja płyty Parasol Poetica

Centrum Kultury Piaseczno serdecznie zaprasza mieszkańców na ŚWIECZOWISKO, czyli przy herbacie oraz świecach granie i śpiewanie, które odbędzie się w najbliższy piątek 20 grudnia 2013 roku, o godzinie 19.30 w sali Centrum Kultury, przy ulicy Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp wolny. Tym razym oprócz tradycyjnych Świeczek, odbędzie się promocja płyty PARASOL POETICA na rzecz Fundacji Pomóż dorosnąć. Zapraszamy wszystkich, którzy przez różowe okulary szukają swojego "nieba do wynajęcia". Zapraszamy na Świeczowisko.

Świeczowisko promocja płyty Parasol Poetica

Płyta Parasol Poetica powstała z okazji 10 lat istnienia Fundacji Pomóż Dorosnąć. „Jest darem na rzecz dzieci, o których chcemy pamiętać i pomagać im uczyć się dobrego życia” – napisali wykonawcy. Dochód ze sprzedaży tej płyty zasili konto Fundacji Pomóż Dorosnąć. Na płycie znalazły się znane piosenki w zupełnie nowych, zaskakujących aranżacjach. Posłuchać można m.in. „Zielono mi”, „Wariatka tańczy” oraz „Oczy tej małej” Agnieszki Osieckiej czy utwory napisane przez Katarzynę Nosowską „Kochana”, „Mru Mru”. Nie brakuje też autorskich kompozycji wykonawców. Parasol Poetica wystąpi w składzie Katarzyna Biernadska-Hernik, Edyta Kozińska, Paweł Górki, Arek Zewar i Marcin Adamski. Płytę Parasol Poetica można zakupić w cenie 30 zł w Centrum Kultury przy ul. Kościuszki 49 oraz w lokalu Fundacji Pomóż Dorosnąć w Piasecznie przy ul. Warszawskiej 33 (na tyłach sklepu Rossmann).
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje18 grudnia 2013, 00:00,

Niewinność zagubiona w deszczu - Dyskusyjny Klub Książki w Konstancinie-Jeziornie

Konstanciński Dom Kultury zaprasza wszystkich mieszkańców do udziały w Dyskusyjnym Klubie Książki, który odbędzie się 19 grudnia 2013 roku, o godzinie 18:00. Tematem spotkania będzie książka Eduardo Mendozypt.: NIEWINNOŚć ZAGUBIONA W DESZCZU. Spotkanie odbędzie się w Konstancińskim Domu Kultury przy ul. Sobieskiego 6 w Konstancinie. Zapraszamy na spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki.

NIEWINNOŚć ZAGUBIONA W DESZCZU

NIEWINNOŚć ZAGUBIONA W DESZCZU - Cóż grzesznego jest w miłości? Gdy siostra Consuelo, młoda ambitna przeorysza, puka do drzwi starej rezydencji, nie wie, że spotka tam diabła. Jest nim don Augusto - przystojny utracjusz, Casanova z hiszpańskiej prowincji. W upalnym słońcu Katalonii namiętność bierze górę nad rozsądkiem, a nad okolicą rozpętuje się burza, jakiej nie widziano od lat. "Niewinność zagubiona w deszczu" to wariacja na temat melodramatu - ckliwych schadzek, gorących nocy, ukrytych pragnień. Lekka lektura od mistrza słowa, który uwielbia puszczać oko do czytelnika.
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna