Informacje29 września 2017, 17:30,

Świeczowisko plenerowe w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


29 września 2017 roku w godzinach 19:30-22:00 odbędzie się Świeczowisko plenerowe w Piasecznie. Miejsce: Dziedziniec Przystanku Kultura przy Placu Piłsudskiego 9 w Piasecznie. Lato mija, wakacje się skończyły. Wracają Świeczki. Jeszcze "ostatnim rzutem na taśmę" - plenerowe. Jeśli pogoda będzie deszczowa - przenosimy się do sali Domu Kultury w Piasecznie. W piątek rano będzie wiadomo. :) Choć wolimy pod chmurką. Przybywajcie!

ŚWIECZOWISKO PLENEROWE W PIASECZNIE

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje24 września 2017, 13:00,

Każda mądra głowa zna magiczne słowa - Teatralna Niedziela


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

24 września 2017 roku o godz. 15.00 odbędzie się Teatralna Niedziela w Górze Kalwarii, podczas której będzie można obejrzeć spektakl pn.: Każda mądra głowa zna magiczne słowa. Wstęp 10 zł. Miejsce: Ośrodek Kultury, Białka 9 w Górze Kalwarii.

KAŻDA MĄDRA GŁOWA ZNA MAGICZNE SŁOWA - TEATRALNA NIEDZIELA

Każda mądra głowa zna magiczne słowa - Karolek nigdy nie zastanawiał się nad tym, czy postępuje słusznie. O wszystko miał pretensje do mamy, a na lekcjach lubił przeszkadzać. Nie dostrzegał, że koledzy wolą się trzymać od niego z daleka, gdyż nie potrafi się z nikim dzielić, zabawek nie szanuje, a przyjemność czerpie tylko z dokuczania innym. Wszystko się zmieni, kiedy jego ulubione pluszaki przemówią ludzkim głosem! Żabka ma dość złych manier chłopca, a Tygrysek rozrabiania. Zwierzaki oraz mali widzowie w sprytny sposób udowodnią Karolkowi, że dotąd postępował niewłaściwie.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie