Informacje24 września 2017, 13:00,

Każda mądra głowa zna magiczne słowa - Teatralna Niedziela


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


24 września 2017 roku o godz. 15.00 odbędzie się Teatralna Niedziela w Górze Kalwarii, podczas której będzie można obejrzeć spektakl pn.: Każda mądra głowa zna magiczne słowa. Wstęp 10 zł. Miejsce: Ośrodek Kultury, Białka 9 w Górze Kalwarii.

KAŻDA MĄDRA GŁOWA ZNA MAGICZNE SŁOWA - TEATRALNA NIEDZIELA

Każda mądra głowa zna magiczne słowa - Karolek nigdy nie zastanawiał się nad tym, czy postępuje słusznie. O wszystko miał pretensje do mamy, a na lekcjach lubił przeszkadzać. Nie dostrzegał, że koledzy wolą się trzymać od niego z daleka, gdyż nie potrafi się z nikim dzielić, zabawek nie szanuje, a przyjemność czerpie tylko z dokuczania innym. Wszystko się zmieni, kiedy jego ulubione pluszaki przemówią ludzkim głosem! Żabka ma dość złych manier chłopca, a Tygrysek rozrabiania. Zwierzaki oraz mali widzowie w sprytny sposób udowodnią Karolkowi, że dotąd postępował niewłaściwie.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje24 września 2017, 09:00,

Zadbaj o bezpieczeństwo na drodze z Odblaskowi.pl w Auchan Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Jak poprawić naszą widoczność na drodze po zmroku? Jakich zasad należy przestrzegać, gdy idziemy nieoświetloną drogą? To tylko niektóre z zagadnień, na jakie zwróci uwagę akcja Odblaskowi.pl, która odbędzie się 24 września w Centrum Handlowych Auchan Piaseczno. Na wszystkich chętnych czekają bezpłatne opaski odblaskowe!

ZADBAJ O BEZPIECZEŃSTWO NA DRODZE Z ODBLASKOWI.PL W AUCHAN PIASECZNO

Jesienią i zimą zmrok zapada szybciej – wtedy notuje się najwięcej wypadków z udziałem pieszych, którzy mogą być niewidoczni dla kierowców. Tymczasem prosta rzecz, jaką są elementy odblaskowe wydłuża odległość, z której pieszy jest widoczny, zwiększając tym samym jego bezpieczeństwo.

Zbliżające się warsztaty są częścią kampanii edukacyjnej „Odblaskowi.pl - Siła bezpieczeństwa”, która ma na celu promowanie zasad bezpiecznego poruszania się pieszych i rowerzystów po drogach, zwłaszcza po zmroku. Najmłodsi piesi wezmą udział w licznych zabawach, animacjach i warsztatach plastycznych, których celem będzie kształtowanie poprawnych nawyków na drodze. Rozegrana zostanie gra ziemna, w której krok po kroku dzieci staną się superbohaterami, pamiętającymi o tym, by zawsze być „odblaskowymi” na drodze. Akcja jest kierowana zarówno do dzieci, jak i dorosłych, którzy jako potencjalni kierowcy otrzymają broszury informacyjne i będą mogli świecić przykładem dla swoich pociech. Ambasadorami tegorocznej kampanii są m.in. Kamil Stoch, Grzegorz Krychowiak, Krzysztof Ignaczak czy Filip Bobek.

Akcja Odblaskowi.pl odbędzie się 24 września 2017 roku w Centrum Handlowe Auchan Piaseczno przy ul. Puławskiej 46 w Piasecznie. W godzinach od 11.00 do 17.00 dzieci wraz z opiekunami będą mogli bawiąc się poszerzać wiedzę na temat bezpieczeństwa na drodze, a także otrzymają bezpłatne, kolorowe opaski odblaskowe!

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie