Informacje24 marca 2020, 07:32,

Sprawdzamy ile kalorii ma herbata. Byliśmy zaskoczeni

Sprawdzamy ile kalorii ma herbata. Byliśmy zaskoczeni

Sprawdziliśmy kaloryczność herbaty. Jeśli chcesz wiedzieć ile kalorii ma ten produkt czytaj dalej. Kalorie w herbacie pochodzą w 26% z białka, 74% z węglowodanów i 0% z tłuszczy.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Udostępnij. To zainteresuje Twoich znajomych


Informacje zawarte w tym artykule pochodzą z serwisu wszystkoojedzeniu.pl. Odwiedź stronę źródłową aby dowiedzieć się dokładnie ile kalorii ma herbata, ile waży herbata lub poznać jakie wartości odżywcze zawarte są w herbacie , (węglowodany, białko, tłuszcze, indeks glikemiczny, błonnik, gluten itp.)

Możesz także sprawdzić informacje w wersji angielskiej na stronie calories-info.com (link: Tea - calories, nutrition and weight)

Przeczytaj też: Zawartość kalorii w orzechach brazylijskich. Dane zasakakują

Herbata - kalorie i wartości odżywcze

Herbata zawiera 1 kcal na 100g.

Na przykład szklanka herbaty (215 g) to około 2 kalorii (kcal).

Aby zobrazować sobie ile to jest, warto zwrócić uwagę, że kalorie które zawiera szklanka herbaty (215 g) można porównać do kalorii, które zawiera np. mniej niż pół łyżeczki cukru.

Do spalenia takiej ilości kalorii trzeba na przykład jeździć na rowerze przez co najmniej 1 minutę, pływać przez 1 minutę lub biegać przez 1 minutę.

Czy herbata tuczy i jak wpływa na odchudzanie?

Herbata to produkt o jednej z najniższych ilości kalorii wśród napojów. Spożywanie herbaty wydaje się być dobrym wyborem dla osób na diecie. Trudno znaleźć mniej tuczące produkty pośród napojów.

Inne przydatne informacje

Ile białka jest w herbacie ?

Herbata zawiera 0.06 g białka na 100g.
Szklanka herbaty (215 g) zawiera ok. 0.1 g białka.

Ile węglowodanów jest w herbacie ?

Herbata zawiera 0.17 g węglowodanów na 100g.
Szklanka herbaty (215 g) zawiera ok. 0.4 g węglowodanów.

Ile waży herbata?

Szklanka herbaty waży ok. 215g.

Ile błonnika jest w herbacie ?

0 g błonnika - herbata nie zawiera błonnika.

autor/źródło: wszystkoojedzeniu.pl

Napisz komentarz

Artykuł partnerski28 marca 2020, 14:30,

Jakie gadżety reklamowe dla klientów wybrać - przewodnik

Jakie gadżety reklamowe dla klientów wybrać - przewodnik

Gadżety reklamowe podbijają rynek. Często stanowią one nieodzowny element w kształtowaniu wizerunku firmy oraz budowaniu wartościowych relacji z potencjalnymi klientami. Ich zindywidualizowany charakter umożliwia odejście od reklamy masowej, która trafia do anonimowego odbiorcy. To także jedno z najskuteczniejszych narzędzi, bezpośrednio wspierających sprzedaż.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Szklane kubki z logo, kalendarze czy długopisy?

Trafione produkty reklamowe powinny być nie tylko funkcjonalne, ale także dobre jakościowo i atrakcyjne wizualnie. Zastanawiasz się, które z dostępnych gadżetów będą najlepszym wyborem?Rozejrzyj się wokół siebie. Na pewno któryś z Twoich przedmiotów posiada logo. Klienci twierdzą, że najlepszy upominek to taki, z którego będą korzystać na co dzień. Zastanów się, do kogo chcesz trafić i jakie czynności może on wykonywać w ciągu dnia. Dopasuj gadżet do branży i grupy klientów.

Organizujesz konferencję dla osób z branży kosmetycznej? Kalendarz będzie strzałem w dziesiątkę. Wybierasz się na spotkanie biznesowe z zabieganym przedsiębiorcą? Sprezentuj mu długopis. Jeśli jednak nie masz pewności, jaki gadżet mógłby się przydać Twoim klientom, postaw na to, co lubi każdy. Świetnym wyborem będą szklane kubki – bo przecież, kto nie lubi napić się w pracy kawy albo herbaty! Ofertę świetnych szklanych kubków z logo znajdziesz tutaj: https://ceramika-reklamowa.com.pl/k/kubki-szklane/.

Jak dobrze wybrać i zamówić gadżety reklamowe

Na początku zastanów się, czego tak naprawdę potrzebujesz. Czy duża ilość kalendarzy jest Ci naprawdę niezbędna, jeśli Twoja firma funkcjonuje w branży ogrodniczej? Nie sugeruj się także dostępnością produktów. Czasami warto poszukać ich trochę dłużej i mieć pewność, że są one świetnie dopasowane i przydatne, niż kupować to, co akurat masz ,,pod nosem”.

Sprawdź opinie o firmie, z której zamierzasz zamówić swoje gadżety reklamowe. Jak już wspominaliśmy - jakość wykonania jest niezwykle ważnym elementem dobrego upominku.

Sprawdź, co oferują firmy na rynku. Niektóre z nich specjalizują się w gadżetach reklamowych dedykowanych konkretnej branży. Są też takie, które zrealizują nietypowe, oryginalne zamówienia.

Nie spiesz się. Gadżet reklamowy powinien być dobrze przemyślany. Twoja decyzja nie powinna być pochopna. Złóż zamówienie dopiero wtedy, gdy pozbędziesz się wszelkich wątpliwości.

Korzyści płynące z wykorzystywania gadżetów reklamowych

Kluczową kwestią jest tutaj oczywiście kształtowanie wizerunku i budowanie świadomości marki – jednak nie tylko. Jakie zatem korzyści niesie za sobą zakup gadżetów reklamowych?

Skracamy dystans. Miły upominek, wręczony klientowi to doskonały pretekst do rozpoczęcia rozmowy lub przesłania oferty.

Klient staje się ambasadorem firmy. Gdy napije się kawy ze szklanego kubka z naszym logo lub posługuje się naszym eleganckim długopisem, automatycznie reklamuje markę.

Dbamy o dobre samopoczucie klienta. Szczególnie gdy obdarowujemy go w obecności osób trzecich. Takie działanie sprawia, że czuje się doceniony, wyjątkowy i wyróżniony.

Jak widać, gadżety reklamowe mają naprawdę wielką moc. O ile są dobrze przemyślane, kupione w odpowiednim miejscu i nietuzinkowe, o tyle mogą przynieść wiele korzyści.

autor/źródło: ceramika-reklamowa.com.pl

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie