Artykuł partnerski28 marca 2020, 14:30,

Jakie gadżety reklamowe dla klientów wybrać - przewodnik

Jakie gadżety reklamowe dla klientów wybrać - przewodnik

Gadżety reklamowe podbijają rynek. Często stanowią one nieodzowny element w kształtowaniu wizerunku firmy oraz budowaniu wartościowych relacji z potencjalnymi klientami. Ich zindywidualizowany charakter umożliwia odejście od reklamy masowej, która trafia do anonimowego odbiorcy. To także jedno z najskuteczniejszych narzędzi, bezpośrednio wspierających sprzedaż.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Szklane kubki z logo, kalendarze czy długopisy?

Trafione produkty reklamowe powinny być nie tylko funkcjonalne, ale także dobre jakościowo i atrakcyjne wizualnie. Zastanawiasz się, które z dostępnych gadżetów będą najlepszym wyborem?Rozejrzyj się wokół siebie. Na pewno któryś z Twoich przedmiotów posiada logo. Klienci twierdzą, że najlepszy upominek to taki, z którego będą korzystać na co dzień. Zastanów się, do kogo chcesz trafić i jakie czynności może on wykonywać w ciągu dnia. Dopasuj gadżet do branży i grupy klientów.

Organizujesz konferencję dla osób z branży kosmetycznej? Kalendarz będzie strzałem w dziesiątkę. Wybierasz się na spotkanie biznesowe z zabieganym przedsiębiorcą? Sprezentuj mu długopis. Jeśli jednak nie masz pewności, jaki gadżet mógłby się przydać Twoim klientom, postaw na to, co lubi każdy. Świetnym wyborem będą szklane kubki – bo przecież, kto nie lubi napić się w pracy kawy albo herbaty! Ofertę świetnych szklanych kubków z logo znajdziesz tutaj: https://ceramika-reklamowa.com.pl/k/kubki-szklane/.

Jak dobrze wybrać i zamówić gadżety reklamowe

Na początku zastanów się, czego tak naprawdę potrzebujesz. Czy duża ilość kalendarzy jest Ci naprawdę niezbędna, jeśli Twoja firma funkcjonuje w branży ogrodniczej? Nie sugeruj się także dostępnością produktów. Czasami warto poszukać ich trochę dłużej i mieć pewność, że są one świetnie dopasowane i przydatne, niż kupować to, co akurat masz ,,pod nosem”.

Sprawdź opinie o firmie, z której zamierzasz zamówić swoje gadżety reklamowe. Jak już wspominaliśmy - jakość wykonania jest niezwykle ważnym elementem dobrego upominku.

Sprawdź, co oferują firmy na rynku. Niektóre z nich specjalizują się w gadżetach reklamowych dedykowanych konkretnej branży. Są też takie, które zrealizują nietypowe, oryginalne zamówienia.

Nie spiesz się. Gadżet reklamowy powinien być dobrze przemyślany. Twoja decyzja nie powinna być pochopna. Złóż zamówienie dopiero wtedy, gdy pozbędziesz się wszelkich wątpliwości.

Korzyści płynące z wykorzystywania gadżetów reklamowych

Kluczową kwestią jest tutaj oczywiście kształtowanie wizerunku i budowanie świadomości marki – jednak nie tylko. Jakie zatem korzyści niesie za sobą zakup gadżetów reklamowych?

Skracamy dystans. Miły upominek, wręczony klientowi to doskonały pretekst do rozpoczęcia rozmowy lub przesłania oferty.

Klient staje się ambasadorem firmy. Gdy napije się kawy ze szklanego kubka z naszym logo lub posługuje się naszym eleganckim długopisem, automatycznie reklamuje markę.

Dbamy o dobre samopoczucie klienta. Szczególnie gdy obdarowujemy go w obecności osób trzecich. Takie działanie sprawia, że czuje się doceniony, wyjątkowy i wyróżniony.

Jak widać, gadżety reklamowe mają naprawdę wielką moc. O ile są dobrze przemyślane, kupione w odpowiednim miejscu i nietuzinkowe, o tyle mogą przynieść wiele korzyści.

autor/źródło: ceramika-reklamowa.com.pl

Napisz komentarz

Artykuł partnerski28 marca 2020, 14:27,

Korytka do odprowadzania wody – sprawdź, czy wiesz o nich wszystko!

Korytka do odprowadzania wody – sprawdź, czy wiesz o nich wszystko!

Projekty nowoczesnych wnętrz uwzględniają zarówno estetyczny wygląd łazienki, bezpieczeństwo korzystania z niej jak i łatwość jej czyszczenia. Rozwiązaniem jest wybór armatury sanitarnej, łączącej w sobie te trzy wymienione cechy. Dobrym pomysłem jest nadanie łazience minimalistycznego charakteru poprzez eliminację wanny czy tradycyjnego prysznica z brodzikiem na rzecz strefy prysznicowej z zamontowanym w jej obrębie korytkiem łazienkowym. Jak wiele informacji na ten temat posiadasz? Jeśli chcesz dowiedzieć się, czym jest korytko do odprowadzania wody i jaką rolę spełnia, jakie są zalety jego budowy, o czym należy pamiętać przed zakupem oraz czy jest łatwe w czyszczeniu – ten artykuł jest dla Ciebie.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Cel budowy korytka łazienkowego

Odwodnienie liniowe, często zwane też odpływem liniowym, jest wbudowanym w podłogę korytkiem, dzięki któremu woda zostaje odprowadzona do systemu kanalizacyjnego. Korytko zakryte jest zwykle ładnie prezentującą się maskownicą – jedynym widocznym elementem odwodnienia, znajdującym się na poziomie posadzki.

Montaż korytka połogowego stosuje się w łazienkach w celu wyeliminowania brodzika, o który osoba starsza lub dziecko mogłoby się potknąć. Budowa kabiny prysznicowej bez brodzika jest rozwiązaniem bezpieczniejszym i bardziej komfortowym, dlatego jest również pomocna w przypadku korzystania z tego pomieszczenia przez osoby o ograniczonej sprawności ruchowej.

Zastosowanie odpływu liniowego pozwala na montaż kabiny prysznicowej w dowolnym miejscu łazienki, dlatego jest sprzyjające dla osób nie tylko lubiących proste, minimalistyczne rozwiązania i ceniących estetykę pomieszczeń, ale i nowoczesny design!

Odpływ liniowy a estetyka

Rozwiązanie w postaci budowy odwodnienia wybierają osoby, które cenią prostotę wnętrz. Jego minimalistyczny charakter sprawia, że pasuje do pomieszczenia, niezależnie od jego wielkości czy też stylu. Prysznic pozbawiony brodzika sprawi, że wnętrze będzie wyglądało bardzo schludnie i estetycznie!

Odpływy mogą zostać zainstalowanew dowolnym miejscu łazienki, zależnie od jej wielkości i naszego zamierzenia. Możemy zdecydować się na zrobienie odpływu blisko ściany, u dołu ściany, lub wyspowo - czyli na środku pomieszczenia. Rodzaje korytek, na które możemy się zdecydować obejmują wybór prostych, narożnych – trójkątnych lub w kształcie litery „L”a także łukowych, pasujących do zaokrąglonych kabin prysznicowych.Przy pomocy maskownic, możemy stworzyć klasyczne lub bardzo nietypowe, nowoczesne wnętrze. Do rozważenia mamy ruszty wykonane ze stali, kamienia lub szkła. Możemy też dopłacić i zakupić kratkę wykonaną z drewna egzotycznego – mała rzecz, a cieszy! Nieco tańszym rozwiązaniem, lecz również zaskakującym i nowoczesnym może okazać się dobór oświetlenia LED, które zainstalujemy w ruszcie.

O czym musimy pamiętać, zanim zdecydujemy się na zakup korytka?

Pamiętajmy o tym, by wybrać jak najlepszej jakości zestaw do budowy korytka łazienkowego. Inwestycja w dobrej jakości zestaw daje nam gwarancję trwałości - posłuży nam on przez wiele lat, bez konieczności napraw, wymiany rdzewiejących części, a w najgorszym wypadku – konieczności osuszania pomieszczenia z powodu wyboru korytka o niedostatecznej przepustowości wody. Dobrze dopasujmy potrzebne elementy do miejsca, w którym ma zostać zainstalowane – przy wyborze nie kierujmy się niską ceną zestawu, lecz odpowiednimi parametrami i dobrej jakości, odpornymi na rdzewienie materiałami. W tym celu skorzystajmy z porad konsultantów zatrudnionych w renomowanej firmie, zajmującej się sprzedażą elementów do montażu odwodnień liniowych. Podczas zakupu dopytajmy, czy wszystkie elementy korytka można wyjąć w celu ich dokładnego wyczyszczenia.

Czy odpływ jest łatwy w czyszczeniu?

Montaż korytka łazienkowego polecany jest osobom, które pragną utrzymać nieskazitelny porządek. Podłoga, w której zamontowany jest ruszt, jest bardzo łatwa do wyczyszczenia. Jest to o wiele bardziej higieniczne rozwiązanie, niż brodzik z kabiną, gdzie gromadzą się bakterie, a my nie jesteśmy w stanie do tych zakamarków dotrzeć. Zdejmowany ruszt sprawia natomiast, że można z łatwością wyczyścić elementy znajdujące się tuż pod nim. Często również i te elementy – rynienkę oraz syfon - można wyjmować, co będzie bardzo praktycznym rozwiązaniem w dbaniu o czystość całego wnętrza łazienki.

Korytko jest produktem, który powinien znaleźć się w każdej funkcjonalnej i bezpiecznej łazience! Zadaniem tego elementu jest sprawne odprowadzanie wody i zapobieganie jej gromadzeniu, której nadmiar mógłby doprowadzić do poślizgnięcia się czy zalania łazienki. Dużą zaletą jest też eliminacja brodzika, o który łatwo się potknąć. Odwodnienie liniowe łazienkowe polecane jest także osobom ceniącym sobie łatwość i szybkość sprzątania.

Konsultacja merytoryczna artykułu: BIELBET - odwodnienia liniowe.

autor/źródło: bielbet.pl

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie