Informacje25 września 2013, 00:00,

Spotkania z pasjami w bibliotece w £azach


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Gminna Biblioteka Publiczna w Lesznowoli zaprasza na spotkanie on-line z TERES¡ LIPOWSK¡ - aktorką występującą m.in. w serialu M-jak Miłość, w ramach SPOTKANIA Z PASJAMI. Spotkanie odbędzie się 26 września 2013 roku o godz. 11.00 w Bibliotece w £azach. W każdy czwartek w Bibliotece Publicznej w £azach (ul. £ączności 2G) będą się odbywały interesujące wirtualne spotkania z ludźmi, których często możemy oglądać na ekranach naszych telewizorów.

SPOTKANIA Z PASJAMI W BIBLIOTECE W £AZACH

"Spotkania z pasjami" dają możliwość aktywnego spędzania czasu wolnego, inspirujących dyskusji na ciekawe tematy, poznania pasji osób znanych, zadania pytań, podzielenia się swoimi zainteresowaniami z innymi. Gminna Biblioteka Publiczna w Lesznowoli włączyła się w projekt Fundacja Orange, który zakłada przeprowadzenie na żywo w bibliotekach wirtualnych spotkań z osobami znanymi. Zapraszamy na spotkania z pasjami w bibliotece w £azach.

Teresa Lipowska

Teresa Lipowska (ur. 14 lipca 1937 w Warszawie) – polska aktorka. Ukończyła średnią szkołę muzyczną w klasie fortepianu w £odzi (1955). W 1957 ukończyła Wydział Aktorski PWSFTviT w £odzi. W latach 1957–1985 występowała w warszawskim Teatrze Ludowym (od 1975 Nowym). W latach 1985-92 była aktorką Teatru Syrena w Warszawie. Obecnie, na emeryturze, nadal występuje w tym teatrze. Wiele lat związana z kabaretem "Dudek". Obecnie występuje w serialu "M jak miłość", jako Barbara Mostowiak. Jest jedną z bohaterek książki "Siła codzienności" (autor: Marzanna Graff). Jest wykładowcą w Akademii Dobrych Obyczajów, której założycielem i głównym wykładowcą był znany aktor Janusz Zakrzeński. Kadrę akademicką tworzą między innymi: Marzanna Graff, Leszek Miodek, Ewa Dałkowska, Eugenia Herman. W 2007 aktorka obchodziła jubileusz półwiecza pracy zawodowej na scenie. Jubileusz odbył się w Teatrze Kwadrat w Warszawie. W 2010 została wyróżniona przez Zespół Artystyczny Teatru Polskiego Radia nagrodą Wielki Splendor.
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola

Napisz komentarz

Informacje25 września 2013, 00:00,

Jam rowerowy na skateparku w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

W ostatnią sobotę września, czyli 28 września 2013 roku, z pomocą Sam BMX i BunnyHop BMXMagazyn oraz GOSiR Piaseczno, organizujemy jam rowerowy na skateparku. Nie zawody - jam, nie będzie tu pierwszych i ostatnich miejsc, zrobisz fajną sztuczkę dostaniesz piwo od nas, a od Sama i Bunnego oranżadę albo jakiegoś rowerowego fanta. Dodatkowo za najefektowniejszy upadek, także jest przewidziana niespodzianka. Jam zaczynamy o godz. 15.00, jeździmy do wyłączenia oświetlenia, czyli do 22.00. Potem bawimy się dalej, już bez rowerów. Podczas imprezy będzie rozstawiony grill i grać będzie muzyka.

SKATEPARK PIASECZNO JAM
fot. Kuba Banak www.bunnyhop.pl

Sama formuła wygląda tak: robimy rundkę po skateparku, jeżdżąc przez jakiś czas na wydzielonej części. Obiekt nie będzie tylko do naszej dyspozycji, będą tam jak codziennie - matki z dziećmi na rowerkach, hulajnogi i zwykłe rowery, ale dzięki uprzejmości GOSiRu, kiedy będziecie się zabijać na danej części, nikogo innego poza nami na niej, nie będzie mogło być. Może zrobi się także klasyczny konkurs skoków przez tyczkę, ale to się okaże. Zapraszamy.

Jam rowerowy na skateparku harmonogram:
15-16 rozpoczęcie, luźne jazdy
16-18 jam sekcje streetowe
18-19 przerwa, grill, konkurs, luźne jazdy
19-20 jam sekcja mini park
20-22 jam na bowlu.
autor/źródło: SandboxCrew --- https://www.facebook.com/sandboxcrew

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie