Informacje25 września 2013, 00:00,

Jam rowerowy na skateparku w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


W ostatnią sobotę września, czyli 28 września 2013 roku, z pomocą Sam BMX i BunnyHop BMXMagazyn oraz GOSiR Piaseczno, organizujemy jam rowerowy na skateparku. Nie zawody - jam, nie będzie tu pierwszych i ostatnich miejsc, zrobisz fajną sztuczkę dostaniesz piwo od nas, a od Sama i Bunnego oranżadę albo jakiegoś rowerowego fanta. Dodatkowo za najefektowniejszy upadek, także jest przewidziana niespodzianka. Jam zaczynamy o godz. 15.00, jeździmy do wyłączenia oświetlenia, czyli do 22.00. Potem bawimy się dalej, już bez rowerów. Podczas imprezy będzie rozstawiony grill i grać będzie muzyka.

SKATEPARK PIASECZNO JAM
fot. Kuba Banak www.bunnyhop.pl

Sama formuła wygląda tak: robimy rundkę po skateparku, jeżdżąc przez jakiś czas na wydzielonej części. Obiekt nie będzie tylko do naszej dyspozycji, będą tam jak codziennie - matki z dziećmi na rowerkach, hulajnogi i zwykłe rowery, ale dzięki uprzejmości GOSiRu, kiedy będziecie się zabijać na danej części, nikogo innego poza nami na niej, nie będzie mogło być. Może zrobi się także klasyczny konkurs skoków przez tyczkę, ale to się okaże. Zapraszamy.

Jam rowerowy na skateparku harmonogram:
15-16 rozpoczęcie, luźne jazdy
16-18 jam sekcje streetowe
18-19 przerwa, grill, konkurs, luźne jazdy
19-20 jam sekcja mini park
20-22 jam na bowlu.
autor/źródło: SandboxCrew --- https://www.facebook.com/sandboxcrew

Napisz komentarz

Informacje25 września 2013, 00:00,

JESIENNA GARAżÓWKA W JÓZEFOS£AWIU


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Nadszedł czas na kolejną Garażówkę w Garażu (poprzednio pod nazwą Pchli Targ). Tym razem edycja jesienna, jeszcze w plenerze. Na pożegnanie babiego lata i przywitanie złotej pory roku. Pogoda zamówiona. Jesienna Garażówka odbędzie się w najbliższą sobotę 28 września 2013 roku w godz. 12:00 - 15:00. Miejsce: Bar Garaż ul. Ogrodowa 34B (pomiędzy ul. Olchową a Migdałową, info o lokalu na facebook) w Józefosławiu.

JESIENNA GARAżÓWKA W JÓZEFOS£AWIU

Przeglądajcie szafy i szafeczki. W garderobie, w pokoju dziecinnym, w przedpokoju. Zbierzcie wszystko, co Wam już się nie przyda, a co innych ucieszy. Przynieście zbędne ubranka, zabawki i akcesoria. Przejrzyjcie swoje rzeczy. Tutaj będzie można je sprzedać za przysłowiowy grosz lub wymienić na inną potrzebną rzecz. Pamiętajcie jednak, aby były one w dobrym stanie - ubrania uprane, zabawki czyste i sprawne. Takie, jakie sami chcielibyście zabrać do domu. Kupujących też zapraszajcie: rodzinę, sąsiadów, znajomych. Będzie świetna okazja do integracji i nawiązania nowych kontaktów.

JESIENNA GARAżÓWKA W JÓZEFOS£AWIU

Wstęp dla kupujących BEZP£ATNY! Dla sprzedających, którzy wspierają moje działania symboliczne 10,- zł. Bilet uprawnia do wymiany na ciepłą herbatkę lub kawkę, lub ewentualnie coś zimnego bezalkoholowego. A do tego coś słodkiego. Informacje i zapisy: szafing@casualkids.pl, tel. 502 43 89 23 Czekam na Was! Do zobaczenia!
autor/źródło: Ania Kośmicka - wydarzenie na facebook

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie