Informacje14 października 2010, 00:00,

Spektakl i slajdowisko w Kluboksięgarni w Nowej Iwicznej


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Kluboksięgarnia Za Rogiem serdecznie zaprasza w najbliższy piątek 15 października na slajdowisko, a w sobotę 16 października 2010 roku na spektakl teatralny. Kluboksięgarnia Za Rogiem znajduje się na Krasickiego 44B w Nowej Iwicznej. Więcej informacji, można przeczytać na stronie internetowej: www.ksiegarniazarogiem.pl Zapraszamy!

KLUBOKSIęGARNIA Za Rogiem

PI¡TEK 15 października godz. 18:30 - SLAJDOWISKO. W KRAINIE BAŚNI I MAGII. Zapraszamy stałych bywalców (od 4 do 100 lat!) naszych wieczornych spotkań z bajką, a także tych, którzy dopiero zastanawiają się, czy warto! Polecamy: obraz jak w starym kinie, dźwięk oryginalny i niepowtarzalny, bo wprost z serca, umysłu i gardła płynący Wojtka Słupińskiego - aktora, interpretatora i wytrawnego gawędziarza.. Bilety: 20 zł (płacą tylko dzieci).

SOBOTA 16 października godz. 11:00 - SPEKTAKL TEATRALNY. KSIężNICZKA NA ZIARNKU GROCHU . Piękna scenografia, pacynki, prosta i wciągająca opowieść, mnóstwo śmiechu i zabawy. Czy jest coś fajniejszego dla małych widzów niż prawdziwy teatr, gdzie księżniczki kochają swoich rycerzy, a rycerze walczą ze smokami? Aktorzy Teatru Lalka już tradycyjnie zapraszają do naszej Kluboksięgarni na wyjątkowe przedstawienie dla dzieci (3-9 lat). Bilety: 20 zł/dziecko (rodzice nie płacą).
autor/źródło: Teresa Jaskulska-Gil i Monika Krawiecka - Kluboksięgarnia w Nowej Iwicznej
Tematy:Lesznowola

Napisz komentarz

Informacje15 października 2010, 00:00,

Zapraszamy na obchody Dni Papieskich w Tarczynie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Burmistrz Tarczyna - Barbara Galicz, Ks. Dziekan - Władysław Michalczyk oraz Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie, serdecznie zapraszają na Mszę Świętą oraz koncert muzyczny z okazji X Dni Papieskich. Wydarzenie odbędzie się w najbliższą niedzielę 17 października 2010 roku od godz. 18.00 w Kościele pw. św. Mikołaja w Tarczynie.

TYTU£
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Tarczyn
Tematy:Tarczyn

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie