Informacje15 października 2010, 00:00,

Zapraszamy na obchody Dni Papieskich w Tarczynie

Burmistrz Tarczyna - Barbara Galicz, Ks. Dziekan - Władysław Michalczyk oraz Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie, serdecznie zapraszają na Mszę Świętą oraz koncert muzyczny z okazji X Dni Papieskich. Wydarzenie odbędzie się w najbliższą niedzielę 17 października 2010 roku od godz. 18.00 w Kościele pw. św. Mikołaja w Tarczynie.

TYTU£
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Tarczyn
Tematy:Tarczyn

Informacje8 października 2010, 00:00,

9 października koncert RAP EXPRESS w Piasecznie

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno zaprasza na koncert: RAP EXPRESS. Jest to impreza, która ma na celu promowanie młodych talentów jak i SCENE UNDERGROUND. Impreza odbędzie się w 9 października 2010 roku, o godzinie 19.00 w sali Ośrodka Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp 8 zł. Zapraszamy.

RAP EXPRESS W PIASECZNIE

Podczas koncertu RAP EXPRESS w Piasecznie wystąpią: Koński i Deska, Nikone, Biara i Młody Grzech, Inni, Wron i Zen. Zapraszamy na Rap Express w Piasecznie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno