Informacje24 października 2013, 00:00,

SPACER PIASECZYńSKI STARY CMENTARZ

PTTK Piaseczno zaprasza wszystkich chętnych poznaniem historii Piaseczna, na spacer z przewodnikiem z cyklu Jak to drzewiej bywało, zatytułowany PIASECZYńSKI STARY CMENTARZ. Spacer odbędzie się w najbliższą sobotę 26 października 2013 roku. Zainteresowane osoby spotykają się o godz. 10.00 przed cmentarzem przy ul. Kościuszki w Piasecznie. Udział w spacerze jest bezpłatny. Spacery z cyklu Jak to drzewiej bywało prowadzi Stanisław Hofman. Zapraszam na sobotni spacer z przewodnikiem.
SPACER PIASECZYńSKI STARY CMENTARZ
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje22 października 2013, 00:00,

ćwiczenia Renegader - Kaper 13 w Piasecznie

W związku z planowanym przez MAiC ćwiczeniem Renegader - Kaper 13 - Urząd Miasta i Gminy Piaseczno informuje, że na terenie Gminy Piaseczno mogą być włączone syreny alarmowe. Przewidywany termin włączenia 23 października 2013 roku w godz. 10.00-11.15.

ćwiczenia Renegader - Kaper 13 w Piasecznie
autor/źródło: Urząd Miasta i Gminy Piaseczno