Informacje22 października 2013, 00:00,

ćwiczenia Renegader - Kaper 13 w Piasecznie

W związku z planowanym przez MAiC ćwiczeniem Renegader - Kaper 13 - Urząd Miasta i Gminy Piaseczno informuje, że na terenie Gminy Piaseczno mogą być włączone syreny alarmowe. Przewidywany termin włączenia 23 października 2013 roku w godz. 10.00-11.15.

ćwiczenia Renegader - Kaper 13 w Piasecznie
autor/źródło: Urząd Miasta i Gminy Piaseczno

Informacje23 października 2013, 00:00,

Spotkanie z podróżnikiem Bogumiłem Rzucidło

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno zaprasza na spotkanie z podróżnikiem Bogumiłem Rzucidło, które odbędzie się 25 października 2013 roku. O godz. 9:30 w Bibliotece Głównej (ul. Kościuszki 49), natomiast o godz. 11.15 w filii Piaseczno Osiedle (ul. Szkolna 9). Tematem spotkania będzie "Azja - Podróż po Korei Południowej". Zapraszamy!

Spotkanie z podróżnikiem Bogumiłem Rzucidło

BOGUMI£ RZUCID£O to podróżnik i fotograf. W 1989 roku zrealizował pierwszą swoją podróż do Meksyku. W 1993 roku został członkiem Towarzystwa Eksploracyjnego w Warszawie. Do chwili obecnej zwiedził pół świata. Ma za sobą odbytą podróż dookoła świata, trzykrotnie lądem okrążył kulę ziemską. Od 2003 roku prezentuje zdjęcia z podroży na wystawach fotograficznych, wygłasza prelekcje podróżnicze połączone z pokazywaniem slajdów i eksponatów przywiezionych z różnych zakątków świata.

autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno