Informacje23 października 2013, 00:00,

Spotkanie z podróżnikiem Bogumiłem Rzucidło

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno zaprasza na spotkanie z podróżnikiem Bogumiłem Rzucidło, które odbędzie się 25 października 2013 roku. O godz. 9:30 w Bibliotece Głównej (ul. Kościuszki 49), natomiast o godz. 11.15 w filii Piaseczno Osiedle (ul. Szkolna 9). Tematem spotkania będzie "Azja - Podróż po Korei Południowej". Zapraszamy!

Spotkanie z podróżnikiem Bogumiłem Rzucidło

BOGUMI£ RZUCID£O to podróżnik i fotograf. W 1989 roku zrealizował pierwszą swoją podróż do Meksyku. W 1993 roku został członkiem Towarzystwa Eksploracyjnego w Warszawie. Do chwili obecnej zwiedził pół świata. Ma za sobą odbytą podróż dookoła świata, trzykrotnie lądem okrążył kulę ziemską. Od 2003 roku prezentuje zdjęcia z podroży na wystawach fotograficznych, wygłasza prelekcje podróżnicze połączone z pokazywaniem slajdów i eksponatów przywiezionych z różnych zakątków świata.

autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje23 października 2013, 00:00,

Delirium oraz Enemy Of I na koncercie Kontakt

Centrum Kultury Piaseczno zaprasza mieszkańców na koncert KONTAKT, podczas którego wystąpi zespół DELIRIUM oraz ENEMY OF I. Koncert odbędzie się 25 października 2013 roku o godz. 19.00 w sali Domu Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp wolny! KONTAKT to nowa inicjatywa Centrum Kultury w Piasecznie. Celem projektu jest promowanie lokalnej twórczości – na terenie powiatu jest wielu grających amatorów, którzy nie mają okazji na zaprezentowanie się szerszej publiczności. Zapraszamy na pierwszy Kontakt!

DELIRIUM ORAZ ENEMY OF I KONCERT KONTAKT

DELIRIUM oficjalnie zespół w czteroosobowym składzie istnieje od jesieni 2010 roku. Kiedy to trzech przyjaciół (Tomek, £ukasz, Paweł) zaprosiło na próbę gitarzystę. Kilka owocnych spotkań dało początek nowej kapeli Delirium. Teksty z pod ręki Pawła Borowskiego i ciekawe aranżacje opowiadają historie często z życia wzięte. W piosenkach staramy się opowiedzieć o tej złej stronie świata, która od zawsze nam towarzyszy. Gramy prawdę i mówimy prawdę!

ENEMY OF I to eksperymentalny zespół metalowy złożony z muzyków mieszkających w Warszawie i okolicach. Celem zespołu jest stworzenie muzyki będącej zlepkiem wielu inspiracji, która reprezentowałaby nową jakość brzmienia i melodii. Enemy of I zostało założone w 2009 roku przez działających już wcześniej w innych zespołach muzyków: Stepfather – bas, Khalee – gitara, Rob Ranko – keyboards, Chryst – perkusja. Na początku 2010 roku do zespołu dołączyła Amanda Noize – wokal growlujący, a pod koniec 2011 Nemezis – czyste wokale. W kwietniu 2012 roku zespół nagrał swoją debiutancką płytę „Design Your God” skłądającą się z 10 autorskich utworów. W tym momencie zespół poszukuje wydawcy i jest w trakcie obróbki dwóch teledysków do utworów: „Disco” i „Walking on a Thin Line”.

autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno