Informacje23 października 2013, 00:00,

Delirium oraz Enemy Of I na koncercie Kontakt


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Centrum Kultury Piaseczno zaprasza mieszkańców na koncert KONTAKT, podczas którego wystąpi zespół DELIRIUM oraz ENEMY OF I. Koncert odbędzie się 25 października 2013 roku o godz. 19.00 w sali Domu Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp wolny! KONTAKT to nowa inicjatywa Centrum Kultury w Piasecznie. Celem projektu jest promowanie lokalnej twórczości – na terenie powiatu jest wielu grających amatorów, którzy nie mają okazji na zaprezentowanie się szerszej publiczności. Zapraszamy na pierwszy Kontakt!

DELIRIUM ORAZ ENEMY OF I KONCERT KONTAKT

DELIRIUM oficjalnie zespół w czteroosobowym składzie istnieje od jesieni 2010 roku. Kiedy to trzech przyjaciół (Tomek, £ukasz, Paweł) zaprosiło na próbę gitarzystę. Kilka owocnych spotkań dało początek nowej kapeli Delirium. Teksty z pod ręki Pawła Borowskiego i ciekawe aranżacje opowiadają historie często z życia wzięte. W piosenkach staramy się opowiedzieć o tej złej stronie świata, która od zawsze nam towarzyszy. Gramy prawdę i mówimy prawdę!


ENEMY OF I to eksperymentalny zespół metalowy złożony z muzyków mieszkających w Warszawie i okolicach. Celem zespołu jest stworzenie muzyki będącej zlepkiem wielu inspiracji, która reprezentowałaby nową jakość brzmienia i melodii. Enemy of I zostało założone w 2009 roku przez działających już wcześniej w innych zespołach muzyków: Stepfather – bas, Khalee – gitara, Rob Ranko – keyboards, Chryst – perkusja. Na początku 2010 roku do zespołu dołączyła Amanda Noize – wokal growlujący, a pod koniec 2011 Nemezis – czyste wokale. W kwietniu 2012 roku zespół nagrał swoją debiutancką płytę „Design Your God” skłądającą się z 10 autorskich utworów. W tym momencie zespół poszukuje wydawcy i jest w trakcie obróbki dwóch teledysków do utworów: „Disco” i „Walking on a Thin Line”.

autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje23 października 2013, 00:00,

Minimaraton Niepodległości o Puchar Wójt Lesznowoli oraz Lesznowolskie Święto Dyni


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

W najbliższą sobotę, 26 października 2013 roku zapraszamy miłośników czynnego uprawia sportu na XI Minimaraton Niepodległości o Puchar Wójt Gminy Lesznowola. Imprezą towarzysząca będzie Lesznowolskie Święto Dyni. Obok stadionu w Lesznowoli powstanie Dyniowe Miasteczko. Warto połączyć sport ze zdrowym odżywianiem! Zapraszamy.

MINIMARATON NIEPODLEG£OŚCI O PUCHAR WÓJT GMINY LESZNOWOLA

Minimaraton Niepodległości odbędzie się na stadionie sportowym przy Zespole Szkół Publicznych w Lesznowoli (ul. Szkolna 6), gdzie mieści się biuro zawodów. Rozpoczęcie zawodów zaplanowano na godzinę 10.00, a bieg główny na godz. 12.00. Uczestnicy biegu głównego będą mieli do pokonania trasę o długości 4219,5 m. Zawodnicy wystartują ze stadionu przy ulicy Szkolnej i pobiegną następującą trasą: ul. Szkolna, Poprzeczna, Jedności, chodnikiem przy ul. Słonecznej, ul. GRN, ul. Szkolna, stadion. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej: www.minimaraton.pl

MINIMARATON NIEPODLEG£OŚCI O PUCHAR WÓJT GMINY LESZNOWOLA

XI Minimaraton Niepodległości program zawodów:
10:00 –11:45 – Godziny otwarcia biura zawodów
10:50 – Uroczyste otwarcie
11:00 – Start do biegu rocznik 2005 i młodsi Chł i Dz. na 300m*
11:10 – Start do biegu roczniki 2003 - 2004 Chł i Dz. na 600m.*
11:20 – Start do biegu roczniki 2001 - 2002 Chł i Dz. na 1000m*
11:40 – Start do biegu roczniki 2000 - 1998 Chł i Dz. na 1500m*
12.00 – Bieg Główny 4219,5m
* W zależności od ilości zgłoszonych zawodników organizator może przeprowadzić oddzielne biegi dla dziewcząt i chłopców w poszczególnych kategoriach.

LESZNOWOLSKIE ŚWIęTO DYNI

W tym roku w dniu biegu odbędzie się Lesznowolskie Święto Dyni. Na mecie oraz na trasie rozstawione będą stragany z dyniami. Będzie również możliwość wyrzeźbienia własnej dyni, a najładniejszy projekt zostanie wyróżniony przez wójta gminy Lesznowola. Zapraszamy do Dyniowego Miasteczka w Lesznowoli.
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Lesznowola

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie