Informacje23 października 2013, 00:00,

Delirium oraz Enemy Of I na koncercie Kontakt

Centrum Kultury Piaseczno zaprasza mieszkańców na koncert KONTAKT, podczas którego wystąpi zespół DELIRIUM oraz ENEMY OF I. Koncert odbędzie się 25 października 2013 roku o godz. 19.00 w sali Domu Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp wolny! KONTAKT to nowa inicjatywa Centrum Kultury w Piasecznie. Celem projektu jest promowanie lokalnej twórczości – na terenie powiatu jest wielu grających amatorów, którzy nie mają okazji na zaprezentowanie się szerszej publiczności. Zapraszamy na pierwszy Kontakt!

DELIRIUM ORAZ ENEMY OF I KONCERT KONTAKT

DELIRIUM oficjalnie zespół w czteroosobowym składzie istnieje od jesieni 2010 roku. Kiedy to trzech przyjaciół (Tomek, £ukasz, Paweł) zaprosiło na próbę gitarzystę. Kilka owocnych spotkań dało początek nowej kapeli Delirium. Teksty z pod ręki Pawła Borowskiego i ciekawe aranżacje opowiadają historie często z życia wzięte. W piosenkach staramy się opowiedzieć o tej złej stronie świata, która od zawsze nam towarzyszy. Gramy prawdę i mówimy prawdę!

ENEMY OF I to eksperymentalny zespół metalowy złożony z muzyków mieszkających w Warszawie i okolicach. Celem zespołu jest stworzenie muzyki będącej zlepkiem wielu inspiracji, która reprezentowałaby nową jakość brzmienia i melodii. Enemy of I zostało założone w 2009 roku przez działających już wcześniej w innych zespołach muzyków: Stepfather – bas, Khalee – gitara, Rob Ranko – keyboards, Chryst – perkusja. Na początku 2010 roku do zespołu dołączyła Amanda Noize – wokal growlujący, a pod koniec 2011 Nemezis – czyste wokale. W kwietniu 2012 roku zespół nagrał swoją debiutancką płytę „Design Your God” skłądającą się z 10 autorskich utworów. W tym momencie zespół poszukuje wydawcy i jest w trakcie obróbki dwóch teledysków do utworów: „Disco” i „Walking on a Thin Line”.

autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Informacje23 października 2013, 00:00,

Minimaraton Niepodległości o Puchar Wójt Lesznowoli oraz Lesznowolskie Święto Dyni

W najbliższą sobotę, 26 października 2013 roku zapraszamy miłośników czynnego uprawia sportu na XI Minimaraton Niepodległości o Puchar Wójt Gminy Lesznowola. Imprezą towarzysząca będzie Lesznowolskie Święto Dyni. Obok stadionu w Lesznowoli powstanie Dyniowe Miasteczko. Warto połączyć sport ze zdrowym odżywianiem! Zapraszamy.

MINIMARATON NIEPODLEG£OŚCI O PUCHAR WÓJT GMINY LESZNOWOLA

Minimaraton Niepodległości odbędzie się na stadionie sportowym przy Zespole Szkół Publicznych w Lesznowoli (ul. Szkolna 6), gdzie mieści się biuro zawodów. Rozpoczęcie zawodów zaplanowano na godzinę 10.00, a bieg główny na godz. 12.00. Uczestnicy biegu głównego będą mieli do pokonania trasę o długości 4219,5 m. Zawodnicy wystartują ze stadionu przy ulicy Szkolnej i pobiegną następującą trasą: ul. Szkolna, Poprzeczna, Jedności, chodnikiem przy ul. Słonecznej, ul. GRN, ul. Szkolna, stadion. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej: www.minimaraton.pl

MINIMARATON NIEPODLEG£OŚCI O PUCHAR WÓJT GMINY LESZNOWOLA

XI Minimaraton Niepodległości program zawodów:
10:00 –11:45 – Godziny otwarcia biura zawodów
10:50 – Uroczyste otwarcie
11:00 – Start do biegu rocznik 2005 i młodsi Chł i Dz. na 300m*
11:10 – Start do biegu roczniki 2003 - 2004 Chł i Dz. na 600m.*
11:20 – Start do biegu roczniki 2001 - 2002 Chł i Dz. na 1000m*
11:40 – Start do biegu roczniki 2000 - 1998 Chł i Dz. na 1500m*
12.00 – Bieg Główny 4219,5m
* W zależności od ilości zgłoszonych zawodników organizator może przeprowadzić oddzielne biegi dla dziewcząt i chłopców w poszczególnych kategoriach.

LESZNOWOLSKIE ŚWIęTO DYNI

W tym roku w dniu biegu odbędzie się Lesznowolskie Święto Dyni. Na mecie oraz na trasie rozstawione będą stragany z dyniami. Będzie również możliwość wyrzeźbienia własnej dyni, a najładniejszy projekt zostanie wyróżniony przez wójta gminy Lesznowola. Zapraszamy do Dyniowego Miasteczka w Lesznowoli.
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Lesznowola