Informacje31 marca 2007, 00:00,

Sklep EMPiK wkrótce pojawi się w Piasecznie - rekrutacja


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Już wkrótce w Centrum Handlowym Auchan w Piasecznie, zostanie otwarty sklep EMPiK. W związku z tym pojawiły się już ogłoszenia, zarówno w hipermarkecie Auchan, jak i w lokalnej gazecie Kurier Południowy (numer 12, 30 marca - 5 kwietnia 2007). Może ktoś z mieszkańców Piaseczna lub okolic poszukuje pracy jako sprzedawca i zainteresuje go ta oferta.

EMPiK poszukuje sprzedawców działów: Książka, Muzyka, Film, Multimedia, Prasa, Artykuły Papiernicze, którzy posiadają: wiedzę branżową, umiejętności interpersonalne, wysoką kulturę osobistą, doświadczenie w obsłudze klienta, wykształcenie minimum średnie. Do zadań na tym stanowisku należeć będzie: obsługa klientów, budowanie relacji z klientami, przygotowanie towaru do sprzedaży, dbanie o prawidłową ekspozycję towaru, utrzymanie porządku w dziale, obsługa kasy fiskalnej.

EMPiK
kliknij aby powiększyć

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie życiorysu i listu motywacyjnego. Warunkiem koniecznym analizy aplikacji jest poprawne wpisanie: "Piaseczno/sprzed/wybrany dział". Firma prosi o podanie w pozycji "wybrany dział" działu, który was interesuje np.: Książka, Muzyka, Film, Multimedia, Prasa, Artykuły Papiernicze. Przy wysyłanych dokumentach należy umieścić klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 r. (Dz. Ust. Nr 133, poz. 883)". Aplikacje należy wysyłać na adres mailowy: rekrutacja@empik.com

EMPiK to najpopularniejsza sieć detaliczna, oferująca produkty związane z kulturą i rozrywką: książki, muzykę, czasopisma i prasę, filmy (DVD i VHS), gry komputerowe i multimedia, artykuły papiernicze oraz hobbystyczne. Jest to nowocześnie zorganizowana sieć doskonale zlokalizowanych 76 salonów sprzedaży z najbogatszą na rynku ofertą tytułów prasowych z całego świata, imponującym wyborem pozycji księgarskich, wydawnictw fonograficznych, filmowych i multimediów oraz artykułów papierniczych i fotograficznych, w sumie 150 tys. produktów. Salony EMPiK są obecne w 44 największych miastach Polski. Osoby zainteresowane większą ilością informacji, znajdą je na stronie internetowej: www.empik.com
autor/źródło: Redaktorzy serwisu powiat piaseczyński Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Popularny: 1100 odsłonInformacje31 marca 2007, 00:00,

Piaseczyński Zarząd Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Piaseczyński Zarząd Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża jest jednym z najlepszych na Mazowszu pod względem realizacji celów statutowych. Niestety od pewnego czasu organizacja ma problemy finansowe, a jej budżet z roku na rok jest coraz szczuplejszy. Z powodu braku magazynu tony unijnych darów nie docierają do najuboższych mieszkańców powiatu.

Skromna siedziba PCK przy ul. Chyliczkowskiej pozostawia wiele do życzenia, ale najważniejsze, że w ogóle jest. Tu zgłaszają się nie tylko potrzebujący, ale także ci, którzy za pośrednictwem organizacji chcą nieść pomoc innym. Tak jak Izabela Kowalska z Mysiadła, która z trudem otwiera drzwi wejściowe do siedziby PCK Nic dziwnego - niesie trzy kartony z ubraniami. Wszystkie paczki są opisane - wiadomo w której są spodnie, a w której swetry. - Ubrania posegregowałam, nie są zniszczone -zapewnia pani Izabela. - Na pewno jeszcze komuś się przydadzą, a niedługo przywiozę następne - dodaje. - Mieszkańcy przynoszą różne rzeczy, nie tylko ubrania, ale i zabawki, czasem nawet sprzęt elektroniczny czy meble. Wszystko się przydaje - zapewnia Marek Tomczyk, prezes ZR PCK w Piasecznie. To, co działający w PCK są w stanie przewieźć własnymi samochodami, odbierają od mieszkańców sami. Wystarczy jeden telefon do PCK (022 716 44 20) i można umówić się na odbiór rzeczy, które chcemy przekazać.

Zbierają nawet krew: Za pośrednictwem PCK uboższe społeczeństwo otrzymuje także żywność. - Trafiają do nas dzieci, które nie zakwalifikowały się do otrzymywania darmowych obiadów, finansowanych przez gminę, ale nie oznacza to, że te dzieci nie chodzą głodne - mówi Maria Oręziak, kierownik biura PCK w Piasecznie. - żeby wyselekcjonować takie osoby przeprowadzamy wywiady z wychowawcami klas. Rocznie opłacamy posiłki dla ok. 20 dzieci. Jednym z ważniejszych zadań jest także organizowanie w Piasecznie zbiórek krwi. Dzięki współpracy z warszawskim Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa cztery razy w roku krew oddaje kilkadziesiąt osób. To bardzo wartościowa akcja - na nadmiar zapasów życiodajnej krwi nie narzeka chyba żaden szpital. PCK przygotowuje kolejną zbiórkę, która odbędzie się już 2 kwietnia w siedzibie Caritas.

Zaprzepaszczona żywność: W 2005 roku piaseczyńska organizacja rozdzielała wśród najuboższych dary, przekazane przez Unię Europejską - m.in. mleko, pieczywo, makaron, ryż, sery i mąkę. - Co trzy miesiące dostawaliśmy transport żywności. Z każdej takiej akcji korzystało ok. 500 osób z terenu całego powiatu. Niestety nowe wymogi sanitarne sprawiły, że nie możemy przyjmować kolejnych dostaw, bo nie mamy spełniającego wymogi magazynu - mówi Marek Tomczyk. - Szukamy odpowiedniego miejsca, ale jak na razie wszyscy odmówili nam pomocy, bo chyba sami nie mają warunków - dodaje Oręziak.

Najprężniej, choć coraz biedniej: Zarząd PCK wciąż liczy na pomoc w znalezieniu nowych pomieszczeń, w tym magazynu. - Czekamy jeszcze na odpowiedź od starostwa powiatowego. Mamy nadzieję, że uda się znaleźć dla nas jakiś lepszy lokal. Szkoda tych wszystkich ton darów, które można by rozdać naszym potrzebującym mieszkańcom. W województwie Mazowieckim jesteśmy jednym z najlepszych zarządów pod względem działalności, bo spełniamy wymogi statutowe - mówi Tomczyk. - Niestety nie jesteśmy najlepsi pod względem budżetu. Problemy związane z działalnością nawarstwiają się i coraz trudniej jest nam działać, a przecież robimy to społecznie. Taka atmosfera nie sprzyja pracy - dodaje Oręziak.

Skromniejszy "żak": Dzięki piaseczyńskiej firmie Soft-man do siedzi PCK w Piasecznie trafił pierwszy komputer. Przy rozmaitych akcjach, organizacja liczyć może na wsparcie, także finansowe, od innych lokalnych przedsiębiorców, chociażby Eveline Cosmetics, Banku Spółdzielczego w Lesznowoli, Laboratorium Kosmetycznego Eris czy Thales-Lamina. Jednak nie wszyscy są tak chętni do niesienia bezinteresownej pomocy. Jeszcze kilka lat temu PCK korzystając z uprzejmości jednego z dużych marketów, organizowało zbiórki pieniędzy na jego terenie.

źródło artykułu: gazeta Kurier Południowy (numer 12, 30 marca - 5 kwietnia 2007)
autor/źródło: Seweryn Pytko (pozycjonowanie stron) - redaktor serwisu powiat piaseczyński

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie