Informacje12 grudnia 2008, 00:00,

Serenada Stanisława Mrożka w kinie Uciecha Góra Kalwaria

Ośrodek Kultury Góra Kalwaria oraz grupa teatralna Fart działająca przy Ośrodku Kultury serdecznie zapraszają na Serenadę Mrożka. Spektakl teatralny dla młodzieży i dorosłych, zostanie zaprezentowany w najbliższy piątek oraz sobotę 12 oraz 13 grudnia 2008 roku na deskach kina Uciecha. Początek godz. 18:00. Wstęp wolny. W Serenadzie Stanisława Mrożka występują: Kury: Monika Zwolińska, Sara Taraszewska, Magdalena Molska, Daria Brukwicka; Kogut: Sebastian Szmurło oraz Lis: Maciej Dzwonek. Reżyser spektaklu: Grzegorz Emanuel. Serdecznie zapraszamy na spektakl Serenada Mrożka.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Góra Kalwaria

Informacje13 grudnia 2008, 00:00,

Ocet i ambrozja - Przypadki Pana Cogito - Zalesie Górne

Stowarzyszenie Rodziców TU serdecznie zaprasza na spektakl poetycko-plastyczny wg poezji Zbigniewa Herberta: Ocet i ambrozja. Przypadki Pana Cogito. Spektakl będzie zaprezentowany przez Młodzieżową Grupę Teatralną działającą w ramach zalesiańskiej filii Ośrodka Kultury w Piasecznie. Spektakl odbędzie się w najbliższą niedzielę 14 grudnia 2008 roku o godzinie 19:15. Miejsce: sala teatralna kościoła parafialnego w Zalesiu Górnym. Po przedstawieniu odbędzie się rozstrzygnięcie Konkursu Poetyckiego KO£ATKA.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno