Informacje13 grudnia 2008, 00:00,

Ocet i ambrozja - Przypadki Pana Cogito - Zalesie Górne

Stowarzyszenie Rodziców TU serdecznie zaprasza na spektakl poetycko-plastyczny wg poezji Zbigniewa Herberta: Ocet i ambrozja. Przypadki Pana Cogito. Spektakl będzie zaprezentowany przez Młodzieżową Grupę Teatralną działającą w ramach zalesiańskiej filii Ośrodka Kultury w Piasecznie. Spektakl odbędzie się w najbliższą niedzielę 14 grudnia 2008 roku o godzinie 19:15. Miejsce: sala teatralna kościoła parafialnego w Zalesiu Górnym. Po przedstawieniu odbędzie się rozstrzygnięcie Konkursu Poetyckiego KO£ATKA.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje13 grudnia 2008, 00:00,

Chór Grapa Family z KDK Konstancin zaprasza na koncerty

Chór Grapa Family pracujący w KDK Konstancin, pod dyrekcją pani Aleksandry Puacz Markowskiej wystąpi: 14 grudnia 2008 roku o godz. 11:00 w Kościele św. Ducha na Szwoleżerów 3 w Warszawie. Występ w ramach uroczystej Mszy Świętej z okazji Święta Szwoleżerów. 28 grudnia 2008 roku o godz. 13:00 zaprasza na koncert kolęd w Kościele św. Stanisława w Sobikowie (k. Góry Kalwarii). Serdecznie zapraszamy na koncerty!
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Konstancin