Informacje13 listopada 2013, 00:00,

Rusza zbiórka darów na Radosną Wigilię 2013


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Już dziewiąty raz rusza zbiórka darów na rzecz akcji Radosna Wigilia. Tegoroczna akcja planowana jest na 15 grudnia na Stadionie Miejskim GOSiR Piaseczno (1-go Maja 16) o godz. 14.00 Zbieramy słodycze, zabawki, odzież wszystko co może przydać się w ubogim domu. Można także wpłacać pieniądze na konto Fundacji "Studio Spraw Kobiet" z dopiskiem akcja "Radosna Wigilia 2013". Nr konta VOLKSWAGEN BANK direct 64 2130 0004 2001 0578 2438 0003.
ZBIÓRKA DARÓW NA RADOSN¡ WIGILIę 2013

Zbiórka trwać będzie do 13 grudnia 2013 roku. Dary należy dostarczać na Stadion Miejski GOSiR Piaseczno po uprzednim umówieniu się telefonicznie lub e-mailem. Tel. kontaktowy 0-660-057-999, e-mail: kasiakondraciuk@interia.pl

ZBIÓRKA DARÓW NA RADOSN¡ WIGILIę 2013

Kilka słów o akcji. "Radosna Wigilia" to impreza charytatywna organizowana od 2005r., skierowana do najuboższych rodzin Gminy Piaseczno, przede wszystkim do rodziców samotnie wychowujących swe pociechy. Co roku obdarowanych jest 220 dzieci. Na imprezę maluchy wraz z rodzicami dowożone są autokarami, tam prócz paczek świątecznych otrzymują odzież, zabawki, słodycze, przybory szkolne oraz środki czystościowe. Zbiórką zabawek zajmują się przedszkola, słodyczami sklepy spożywcze natomiast wsparcie finansowe i logistyczne zapewniają piaseczyńskie firmy i instytucje. Co roku na rzecz akcji odbywa się koncert charytatywny oraz świąteczne kwestowanie. Pozyskane fundusze przeznaczane są na zakup przyborów szkolnych i środków czystościowych. Podczas imprezy mali goście mają zapewniony poczęstunek oraz świąteczne atrakcje. Imprezie towarzyszy ciepła, serdeczna atmosfera pełna radości i uśmiechu.

ZBIÓRKA DARÓW NA RADOSN¡ WIGILIę 2013

Świąteczna kwesta na rzecz "Radosnej Wigilii 2013", którą zapoczątkowaliśmy w zeszłym roku odbędzie się w dniach 7-8 grudnia 2013 roku w sklepach DECATHLON Piaseczno oraz AUCHAN Piaseczno w godz. 12.00-19.00. Za pozyskane fundusze zostaną kupione środki czystościowe. W sklepach zorganizowane będą punktu informacyjne, w których będzie można uzyskać szerszych informacji o Radosnej oraz obejrzeć zdjęcia z poprzednich lat.

Tegoroczny koncert charytatywny, towarzyszący akcji od dwóch lat, odbędzie się 7 grudnia w Klubie Bilardowym ”8 Ballclub” (Piaseczno ul.Jana Pawła II 10) o godz. 20.00 Swój najnowszy repertuar przedstawi zespół „MANAUS”. Dochód ze sprzedaży biletów przeznaczony zostanie na zakup przyborów szkolnych dla uczestników „Radosnej Wigilii 2013”.

ZBIÓRKA DARÓW NA RADOSN¡ WIGILIę 2013

Organizatorami akcji jest grupa ludzi, którym robienie niespodzianek sprawia ogromną przyjemność. Mam nadzieję, że i w tym roku nie zabraknie chętnych do niesienia radości.

Zapraszam na strony internetowe, na których można znaleźć informacje o Radosnej Wigilii: www.piaseczno.eu, facebook.com/radosna.wigilia oraz forum.powiat-pioseczynski.info
autor/źródło: Katarzyna Kondraciuk - Radosna Wigilia Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje12 listopada 2013, 00:00,

JESIENNE TARGI PRACY W PIASECZNIE


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Powiatowy Urząd Pracy oraz Starostwo Powiatowe w Piasecznie zapraszają na Jesienne Targi Pracy, które odbędą się w czwartek, 14 listopada 2013 roku w godzinach 10.00 - 13.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego, ul. Chyliczkowska 14. Do aktywnego udziału w targach zapraszamy: osoby bezrobotne, poszukujące pracy oraz pracodawców.

JESIENNE TARGI PRACY W PIASECZNIE
autor/źródło: Redakcja
Tematy:

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie