Informacje26 marca 2018, 05:00,

Rozpoczyna się przebudowa skrzyżowania Geodetów - Wilanowska - Energetyczna w Józefosławiu


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Rozpoczyna się przebudowa skrzyżowania ulic Geodetów, Wilanowskiej i Energetycznej w Józefosławiu. Po zakończeniu budowy mini ronda na ul. Cyraneczki, pierwszym etapem budowy dużego ronda na ul. Geodetów, będzie zamknięcie od poniedziałku (26 marca 2018 r.) odcinka tej drogi, pomiędzy ul. Energetyczną a Tenisową.

ROZPOCZYNA SIĘ PRZEBUDOWA SKRZYŻOWANIA GEODETÓW - WILANOWSKA - ENERGETYCZNA W JÓZEFOSŁAWIU

Od 26 marca, autobusy linii 739 i L-39 powrócą na swoje trasy ulicami Wilanowską i Ogrodową. Przejazd ul. Wilanowską i dalej ul. Geodetów, będzie nadal możliwy.

ROZPOCZYNA SIĘ PRZEBUDOWA SKRZYŻOWANIA GEODETÓW - WILANOWSKA - ENERGETYCZNA W JÓZEFOSŁAWIU

UMiG Piaseczno

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje14 marca 2018, 17:58,

K jak Kajaki = przygoda rekreacja i sport - publikacja


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

kajakkajaki to nie tylko spływy kajakowe, to także profesjonalnie organizowane eventy rekreacyjno-sportowe. Otaczając się ludźmi z pasją stworzyli oryginalne zawody pn. amatorskie kajakowanie. W malowniczej scenerii Górek Szymona koło Piaseczna na akwenie wodnym AMO przygotowali arenę zmagań dla ludzi lubiących dobrą zabawę, zdrową rywalizację oraz super nagrody... K jak Kajaki przygotowali publikację drukowaną, która przedstawia ich ofertę, natomiast nam udało się dotrzeć do wersji elektronicznej i zachęcamy do zapoznania się z zawartością: kajakkajaki przygoda rekreacja i sport (.pdf)

K JAK KAJAKI = PRZYGODA REKREACJA I SPORT - PUBLIKACJA

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Dwa lata temu po raz pierwszy wśród miłośników pływania kajakiem zorganizowali INDYWIDUALNE zawody w amatorskim kajakowaniu. Na czterech specjalnie przygotowanych torach odbyło się 7 konkurencji z udziałem zarówno kobiet jak i mężczyzn. Rok później oprócz zawodów indywidualnych zorganizowali DRUŻYNÓWKĘ. Nie spoczywają na laurach i w roku 2018 serdecznie zapraszają na trzy imprezy sportowe w amatorskim kajakowaniu: INDYWIDUALNE, DRUŻYNÓWKA, WODNY ELIMINATOR 4 PĘTLE. Więcej informacji na stronie internetowej: www.kajakkajaki.pl oraz na fb: facebook.com/Jakkajaki/

Wątek o organizowanych zawodach na naszym forum mieszkańców: zawody kajakowe.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie